Najnovšie trendy na Vianoce 2022. Zabudnite ma striebornú a modrú, do módy sa vrátila hlavne táto vec

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Už tento týždeň nás čaká prvá adventná nedeľa a mnohí ľudia preto pomaličky vyťahujú vianočnú výzdobu. Každý rok sa vianočné trendy menia, hoci na tradičnosti nikdy nič nepokazíte. Čo je moderné tento rok?

Článok pokračuje pod videom ↓

Do Vianoc už naozaj nezostáva veľa času, hoci sa to mnohým zdá nemysliteľné. Ako informuje portál Your Home Style, ako každý rok, tak aj teraz prevláda klasika, na ktorú sme už roky zvyknutí. Čaká nás návrat na tradičné farby, ako sú zlatá a červená. Kým minulý rok prevládala fialová a ružová, tento rok to bude skôr zelená a zlatá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kandas | The Tedesco Farm (@thetedescofarm)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený PANDORA at THE MEADOWS (@pandora.maxton)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ChristmasTreeIdeas (@christmastreeideas)

Aké trendy sú v móde tento rok?

Čaká nás veľký návrat k tradíciám a ozdoby sa budú vracať do minulosti, teda je možno načase pozrieť si dekorácie našich starých mám. Štýl bude jednoduchý a bude sa niesť v prírodných farbách. Práve červená však nad všetkými farbami v tomto roku kraľuje a s ňou aj typické vianočné ruže, ktoré budú na vianočných stromčekoch, ale aj v rôznej výzdobe. Okrem toho sa vrátia aj mašle a rozprávkové postavičky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ChristmasTreeIdeas (@christmastreeideas)

Klasika je klasika

Čo sa týka výzdoby domu, trendom sú v roku 2022 drevené dekorácie, rôzne domčeky a svietniky. V rámci doby, ktorá sa viac zameriava na eko stránku Vianoc, trendom sú udržateľné ozdoby, ktoré budete využívať roky a nebudete ich vyhadzovať. Zaujímavosťou je, že sa vracajú aj papierové ozdoby, ktoré v našich končinách až také populárne nie sú. Okrem toho je v roku 2022 trend maxivianoc, čiže žiadny minimalizmus, ale veľa ozdôb a maličkostí, ktoré budú pekne dotvárať váš domov.