Rebríček najobľúbenejších členov kráľovskej rodiny nikoho neprekvapil: Neuveríte, ako sa umiestnil kráľ Karol

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Popularita kráľovskej rodiny po smrti kráľovnej Alžbety v globále narástla. Objavil sa tiež rebríček ich popularity a prvé priečky jednoznačne nikoho neprekvapili.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál British Heritage, kráľovská rodina sa teší veľkej popularite, no napriek tomu sú niektorí členovia obľúbenejší ako druhí. Pozrite si, ako rebríček dopadol.

Kráľovná Alžbeta

Asi nikoho neprekvapí, že práve zosnulá kráľovná Alžbeta sa v rebríčku popularity umiestnila na prvom mieste. Fanúšikovia ju opisovali ako pracovitú, rešpektovanú a ako človeka, ktorí vyžaruje dôstojnosť.

Foto: TASR/AP

Princ Harry

Na druhom mieste sa umiestnil princ Harry, ktorý je zbožňovaný fanúšikmi po celom svete. Na sympatiách mu pridalo tiež aj manželstvo s Meghan Markle.

Foto: TASR/AP

Princ William

Starší brat princa Harryho a následník trónu princ William sa dostal na tretie miesto v rebríčku. William je podľa fanúšikov skutočný, obdivuhodný a je dobrým vzorom.

Foto: TASR archív

Kate Middleton

Kate asi nikoho neprekvapí, pretože už dlhodobo patrí medzi najobľúbenejších členov kráľovskej rodiny. Je modernou matkou a fanúšikovia ju vnímajú ako atraktívnu, skutočnú a obdivuhodnú.

Foto: profimedia

Princ Philip

Princ Philip sa umiestnil na piatej priečke, pretože všetkým ukázal, že vek je len číslo. Ak budete tvrdo pracovať, ľudia si vás zapamätajú. Fanúšikovia ho vnímali ako vtipného, pracovitého a lojálneho.

Foto: TASR/AP

Meghan Markle

Meghan ľudia milujú aj neznášajú, avšak stále patrí medzi najpopulárnejších členov kráľovskej rodiny. Kamkoľvek príde, upúta pozornosť a fanúšikovia sa o nej vyjadrili ako sebavedomú, očarujúcu a obdivuhodnú.

Foto: profimedia

Kráľ Karol

Karol bol na verejnosti celý svoj život a nepatril medzi populárnych členov kráľovskej rodiny. Ľudia ho však vnímajú ako oddaného, inteligentného a informovaného. Po nástupe na trón sa ráta s tým, že jeho popularita sa zvýši.

Foto: TASR/AP

Princezná Anna

Jedna z najpracovitejších členiek kráľovskej rodiny je v prvej desiatke. Anna sa počas svojej kariéry vo všeobecnosti vyhýbala kontroverziám a zaujala hlavne pracovnou morálnou a šikovnosťou.

Foto: profimedia

Zara Philips

Dcéra princeznej Anny sa umiestnila hneď za ňou. je perfektná jazdkyňa a venuje sa mnohým charitatívnym činnostiam.

Foto: profimedia

Grófka Sophie

Sophie, manželka princa Edwarda bola vždy obľúbená vďaka svojim charitatívnym snahám a módnemu štýlu. Fanúšikovia ju vnímajú ako obdivuhodnú a lojálnu.

Foto: profimedia