Jennifer Aniston po prvý raz prehovorila o téme, ktorej sa roky vyhýbala: Chcela som dieťa, bojovala som s neplodnosťou

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (allure)

Jennifer Aniston po prvý raz prehovorila o boji s neplodnosťou. Po rokoch tak zlomila všetky klebety a chýry, čo sa v súvislosti s tým objavili v médiách.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, v úprimnom rozhovore pre Allure, kde diskutovala o svojej vlasovej línii LolaVie, otvorila aj bolestivé témy, ktoré ju roky trápili. Bolestivé klebety o tehotenstve ju trápili hlavne v čase, kedy bojovala s neplodnosťou. „Snažila som sa otehotnieť. Bola to pre mňa náročná cesta… Plus všetky tie roky o špekuláciách, bolo to ťažké.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Prechádzala si skutočným bojom

„Prechádzala som si umelým oplodnením, pila som čínske čaje, všetko, na čo si len spomeniete. Dala by som čokoľvek, keby mi niekto ešte predtým povedal, aby som si dala zmraziť vajíčka a urobila si láskavosť, ale neurobila som to, nemyslela som na to,“ povedala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Tvrdí, že všetko boli klebety

V trápení, ktoré mala, jej nepomohol ani rozchod s Bradom Pittom a zraňujúce klebety o tom, že uprednostnila kariéru pred deťmi. „Boli to absolútne klamstvá. O príbehu, že som bola sebecká a záležalo mi len na kariére a že to bol dôvod, prečo ma manžel opustil. Že sme sa rozišli preto, lebo som mu nechcela dať dieťa.“ Povedala, že teraz, keď má 53 vie, že tak to malo byť a loď jej odplávala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Allure Magazine (@allure)

Vyjadrila sa k tomu po prvý raz

„V skutočnosti asi cítim malú úľavu, pretože viem, že už to nik nebude riešiť… Keď som mala 30 a 40, prechádzala som si naozaj všeličím… som však vďačná a cítim sa dobre tak, ako to je.“ Nie je to prvý raz, čo hviezda seriálu Priatelia vyvracala klebety, avšak prvý raz naozaj otvorene prehovorila, že sa o dieťa snažila a že si prechádzala skutočným trápením.

„Sme úplní s partnerom alebo bez, s dieťaťom alebo bez neho. Sami sa musíme rozhodnúť a záleží len na nás,“ povedala.