Nie je to Brad Pitt ani Jason Momoa. Tento herec získal titul najsexi muža roku 2022

Kristína Hagarová , TASR

Foto: Instagram (chrisevans)

Atraktívnych hercov je na svete naozaj veľmi veľa a keďže každému z nás sa páči niečo iné, posudzovať krásu niekoho iného je veľmi relatívne. Najnovšie prieskumy však hovoria jednoznačne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Každý rok časopis People určuje najsexi muža roka. Pre tento rok je to americký herec a režisér Chris Evans, ktorý sa preslávil rolou Steva Rogersa alias Captain America vo filmovom spracovaní známych komiksov z edície Marvel.

So smiechom tvrdí, že tým bude určite obťažovať všetkých svojich priateľov. Ako však dodáva, najviac na neho bude hrdá jeho mama. „Je hrdá na všetko, čo robím, no týmto sa bude určite chváliť,“ povedal. Dodal tiež, že Chrisovi na strednej škole by sa ani nesnívalo, že ho raz takto označia a určite by sa s ním chceli kamošiť cool spolužiaci.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Evans (@chrisevans)

Cenu prijal so smiechom

Povedal tiež, že celý rozhovor v tejto súvislosti je pre neho náročný, pretože je to ako „pokorná forma chvastania sa“. Jeho mama Lisa však vôbec nie je prekvapená a vie, že si to zaslúži. Chris Evans je známy hlavne svojou rolou obetavého superhrdinu Kapitána America v sérii Marvel Avengers. Nakrútil však tiež množstvo ďalších filmov. Po obrovskom úspechu „marveloviek“ si Evans zahral vo filme Na nože či najnovšie v špionážnom trileri The Gray Man. Teraz sa snaží uprednostniť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom a tráviť čas so svojou rodinou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Evans (@chrisevans)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Evans (@chrisevans)

Má rád svoje pohodlie

Povedal, že už viac nechce cestovať na polroka na miesto, kde sa film nakrúca, preto si roly vo filmoch vyberá hlavne podľa toho. 40-ročný herec tiež túži po manželstve a otcovstve a chce ešte viac spomaliť, keďže je v hereckom biznise už 20 rokov. Práve možnosť to urobiť pre neho predstavuje najväčšiu výhodu herectva.

Spomínaný titul od roku 1985 každoročne udeľuje americký magazín People. V roku 2021 sa najsexi mužom stal Paul Rudd, ktorý vo filmovej ságe o superhrdinoch stvárnil postavu Ant-Mana. Titulom najsexi muža sa môžu pýšiť aj Michael B. Jordan, Dwayne Johnson, Idris Elba, George Clooney, Brad Pitt, John F. Kennedy Jr, Tom Cruise či Sean Connery, ale aj David Beckham a Chris Hemsworth.