Opäť ukázala rastúce tehotenské bruško a spôsobila malé faux pas! Obliekla si niečo, čím vzdala poctu nebohej princeznej Diane

Lucia Mužlová

Momentálne sa kráľovský manželský pár nachádza v Štokholme, kde sa zúčastnili na diskusii, ktorá sa venovala vzťahu medzi duševným zdravím a telesným cvičením. Kate aj William sa podobných podujatí zúčastňujú pravidelne a považujú za veľmi dôležité o problémoch rozprávať.

Kate však prekvapila oblečením. Najskôr sa ukázala v kabáte náramne pripomínajúci princeznú Dianu, ktorá si rovnaký vzor obliekla pred pár rokmi. Kate mimoriadne často využíva prvky zo šatníka a vkusu princeznej sŕdc. Často si všimneme malý detail, ktorým si ju ona a jej manžel pripomenú.

Verejnosť následne vyčítala Kate biele pletené šaty, ktoré si obliekla na večernú recepciu, pretože vraj mala prísť v róbe. Ako už poznáme nekonvenčnú Kate, s tohto si ťažkú hlavu nerobí, a aj to je dôvod, prečo je v spoločnosti a u ľudí taká obľúbená.

Tehotná Kate by mala rodiť na jar v apríli a na povrch vyšli mnohé informácie. Niektorí hovoria, že by mala rodiť pod vplyvom ľahkej hypnózy, iní zase, že to bude domáci pôrod. Ako to však naozaj bude, sa verejnosť dozvie na poslednú chvíľu.

https://www.instagram.com/p/BepcAeRAhQB/?tagged=katemiddleton

Pozri aj: Vojvodkyňa Kate si svojím šľachetným gestom okamžite získala srdcia celého sveta! Pozrite sa, čo sa rozhodla urobiť len pár mesiacov pre pôrodom

 Lucia M.

Najnovšie články