Nevesta spolu s otcom dostali všetkých hostí. Neuveríte, čo urobili na svadbe

Hyriaková Kristína

Foto: pixabay.com

Svadby sú plné lásky, ale aj zábavy. Pozornosť sa upína hlavne na nevestu a ženícha, avšak aj svadobní rodičia sú v centre diania. Na internete sa však objavil klip nevesty a jej otca, ktorý sa stal virálnym.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Today, nevesta a jej otec sa „pretancovali“ až do srdca internetu. Video z ich tanca sa stalo virálne, pričom sa mnohým páčilo aj to, že mali obaja na sebe tenisky. Získali viac ako 40 miliónov zhliadnutí. Brittany Revell a jej otec Kelly tancovali na pieseň Teach Me How to Dougie od Cali Swag District.

@bnrevell Replying to @cavenglok you know we had to hit @🪶 WREN 🪶 ‘s dougie one more time. 😂🫶🏼 #fatherdaughterdance #weddingtok #dougie ♬ original sound – Brittany Revell

Videom sa stali virálni

30-ročná Brittany žije v San Diegu a povedala, že chcela, aby bol tanec súčasťou ich vystúpenia. Svadby sú jedinečným zážitkom, kde sú ľudia mnohých generácií v jednej miestnosti, ktorí oslavujú lásku dvoch ľudí. Mnohí tiež povedali, že je jedinečné vidieť otca ázijského pôvodu, ako sa dokáže uvoľniť a prijať hudbu svojho amerického dieťaťa.

Tešia sa, že bavia ľudí

Brittany vyrastala ako tanečnica a chcela sa tomu venovať viac, preto bola rada, že sa k nej pripojil jej otec. Je tiež vďačná za blízky vzťah, aký s ním má. „Keď čítam komentáre, niektoré sú naozaj dojemné. Mnohí ľudia stratili svojho otca alebo s ním nemajú dobrý vzťah a hovoria nám, aký je pre nich náš vzťah inšpirujúci, aby to mali lepšie so svojimi deťmi. Myslím, že to pre nás znamená najviac. Dokážeme osloviť celú populáciu ľudí, bez internetu by sme to nedokázali. Dúfam, že dokážeme aj naďalej vyvolávať úsmevy a prinášať ľuďom šťastie,“ povedala Brittany.

Najnovšie články