Obrovská radosť v rodine Aleca Baldwina. Opäť ich bude o jedného viac

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (hilariabaldwin)

Obľúbený americký herec Alec Baldwin má obrovskú dôvod na radosť. Do rodiny pribudne ďalšie bábätko. Z populárneho herca sa stane starý otec.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Daily Mail, Alecova dcéra Ireland Baldwin čaká bábätko. Alec Baldwin má pritom už osem detí. Posledné sa narodilo v septembri minulého roka a zdá sa, že ich rodina sa opäť rozrastie.

Rodina sa rozrastie

Americká modelka Ireland so svojím partnerom, hudobným producentom Adrém Allenom Anjosom čakajú svoje prvé dieťa. So správou sa podelili na Instagrame, kde zverejnili zábery z ultrazvuku a všetkým popriali krásny nový rok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Alec Baldwin bol ohromený, keď sa dozvedel, že bude starým otcom. 27-ročná Ireland je Alecova dcéra z manželstva s Kim Basinger. So svojou súčasnou manželkou, 38-ročnou Hilariou Baldwin má ďalších sedem detí. Najmladšia Ilaria má tri mesiace.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ireland (@irelandirelandireland)

Hilaria taktiež zverejnila na Instagrame video, kde Ireland všetci blahoželajú. „Sme za vás takí šťastní, Ireland a Andre. Už sa nevieme dočkať, kedy spoznáme vaše malé bábätko,“ napísala Hilaria.