Svetoznáma herečka porazila rakovinu, teraz má opäť zdravotné problémy. Diagnostikovali jej sklerózu multiplex

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (1capplegate)

Svetoznámej herečke Christine Applegate v roku 2008 diagnostikovali rakovinu. Boj s chorobou vyhrala, teraz jej však lekári uštedrili ďalšiu ranu. Oznámili jej, že trpí sklerózou multiplex.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informovala na svojom Twitteri, jej stav sa pomaly zhoršuje a bez paličky sa už nedokáže nikam dostať. Christina hviezdila v seriáli Ženatý so záväzkami či Smrť nás spojí, objavila sa však tiež aj v seriáli Priatelia ako sestra Rachel. Po tom, čo jej v roku 2008 diagnostikovali rakovinu, musela podstúpiť dvojitú mastektómiu. Po 14 rokoch bojuje s ďalšou ťažkou chorobou a lekári jej diagnostikovali sklerózu multiplex.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Christina Applegate 🌐 (@1capplegate)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Christina Applegate 🌐 (@1capplegate)

Porazila rakovinu, teraz bojuje s ďalšou chorobou

Už minulý rok ju paparazzi zachytili na fotografiách, ako ju počas nakrúcania seriálu museli kolegovia tlačiť na invalidnom vozíčku. Už vtedy informovala, že má zdravotné problémy a bola jej diagnostikovaná skleróza multiplex. Ako ďalej napísala, dostalo sa jej veľkej podpory od ľudí, ktorí tiež trpia týmto ochorením. Teraz na Twitteri napísala, že bez vychádzkovej palice už nemôže fungovať a sú súčasťou jej nového normálu.