Žena zdieľala poslednú správu, ktorú jej poslala sestra predtým, než zomrela uväznená v aute. Slová, ktoré vás chytia za srdce

Kristína Hagarová

Foto: unsplash/ Reprofoto TikTok (tommie_shuh)

Žena zverejnila emotívnu poslednú správu svojej sestry predtým, ako zomrela uväznená v aute. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Tyla, Anndel Taylor tragicky zomrela v hroznej snehovej búrke v Buffale po tom, čo zostala uväznená v aute asi 18 hodín. Podľa informácií išlo o búrku, ktorá sa šírila USA a zabila najmenej 60 ľudí. Jej sestra Tomeshia napísala, že išla domov z práce, keď o tretej poobede uviazla v aute.

Nevedela, dokedy bude v aute uväznená

„Asi tu budem spať, neviem ako dlho mi vydrží palivo. Som nahnevaná, moje dvere sú zavalené. Volala som hasičov a poslali za mnou policajtov, no neviem ako dlho to bude trvať,“ napísala. Poslala tiež video a fotografie z okolia. Keď prestala odpovedať na správy, rodina bola vystrašená.

@tommie_shuhhttps://gofund.me/a2b26868 ANNDEL TAYLOR please keep my girl name alive and bring her home to Charlotte ! She will NEVER BE FORGOTTEN 👼🏾💫 Sit pretty baby and roll a FAT one 💋💞♬ People – Libianca

Neuveriteľné správy

Po tom, čo sledovali jej telefón sa rodine podarilo overiť jej polohu. Jej telo našli 24. decembra o 21.00, ale vybrali ju až 25. decembra o 19.00. Keďže pomoc neprichádzala a Anndel sa prestala ozývať, požiadali o pomoc na facebookovej stránke. Ešte v ten večer im zavolal muž, ktorý ju bol hľadať a kontroloval jej pulz, avšak žiadna odozva neprišla.

„Neverili sme tomu. Bolo to hrozné, je to bolesť, akú nikto z nás nikdy predtým necítil,“ povedali. Anndel mala len 23 rokov a medzi posledné správy patrili videá, ktoré posielala uväznená z auta, ale aj hnev a strach z toho, čo ju čaká. Podľa informácií v aute zamrzla.