Adela Vinczeová priznala, čo jej v materstve najviac chýba. Tohto sa musela pre syna vzdať

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbená moderátorka sa momentálne venuje najmä rodičovstvu, no už čoskoro zasadne na porotcovskú stoličku v Let’s Dance. A hoci tak pokračuje vo svojej kariére, jednej veci sa predsa len musela vzdať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Pravda, moderátorka Adela Vinczeová sa pred pár dňami objavila v priestoroch Slovenskej národnej galérie, aby pomohla s odovzdávaním cien v šiestich hlavných a šiestich juniorských kategóriách. Je o nej totiž známe, že je milovníčkou umenia, hoci sa tejto vášne musela dočasne vzdať v prospech materstva.

Foto: Profimedia

Je milovníčkou umenia

Adela pre Pravdu priznala, že posledný rok sa jej kontakt s umením a návštevy rozličných podujatí museli prispôsobiť jej synčekovi. „Určite sa k umeniu vrátim, keď sa budeme vedieť vyskladať s manželom, ktorý je tiež veľa preč,“ vysvetlila moderátorka.

„Som väčšinou večer doma s dieťaťom. Za čo som tiež vďačná a tiež je to umelecké dielo, z ktorého sa teším a ktoré pozorujem. A tiež je umenie niekedy to zvládať,“ žartovala Adela.

Vysvetlila, že jej chýba predovšetkým divadlo, do ktorého chodila často a pravidelne. V momente, ako bude mať príležitosť, plánuje si pozrieť predstavenie Deti, za ktoré dostala sošku Kamila Magálová. „Veľmi sa mi páči spolupráca Dana Majlinga a Michala Vajdičku. Predstavenie Bál som videla niekoľkokrát, takže by som v tom rada pokračovala. Deti sú určite v poradí,“ prezradila Adela, ktorá zároveň plánuje vidieť aj nové filmy a prečítať si knihy. Kedy však na to všetko bude mať čas, je otázne, keďže ju od marca čaká porotcovanie v šou Let’s Dance, kde sa objaví aj s manželom Viktorom, ktorý bude túto reláciu moderovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Trochu inak s Adelou (@trochu_inak_s_adelou)

Najnovšie články