Obrázkový TEST: Vyberte si jeden obrázok krajiny a zistite viac o tajomstvách, ktoré ukrýva vaše podvedomie

Banana

Aj keď možno považujete testy za formu zábavy alebo ich robíte len zo zvedavosti, nasledujúci test vás zaručene zaujme. Skrz naše podvedomie o sebe vieme odhaliť fantastické veci. Stačí vám zopár minút a niekoľko obrázkov o vás prezradí skutočne zaujímavé veci. Nechajte sa viesť svojím inštinktom a na otázky odpovedajte intuitívne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nepotrebujete žiaden papier ani pero. Jednoducho si len vyberte jeden z ponúkaných obrázkov, ktorý je podľa vás vhodnou odpoveďou na danú otázku.

Predstavte si, že ste sa náhle ocitli v prírode a kráčate ňou, hoc ani neviete kam. Ako vyzerá prostredie okolo vás?

pixabay.com
pixabay.com
pixabay.com

1. Ste spokojná, keď stojíte nohami pevne na zemi. V situácii, kedy musíte riskovať alebo opustiť zabehnuté koľaje, nie ste nadšená z adrenalínu a radšej ostávate pri svojich overených pravidlách a zvykoch. Máte veľmi rada ľudí a vaše okolie sa na vás spolieha, pretože ste stále oporou.

2. Ste človek, ktorý sa veľmi ľahko prispôsobuje novým situáciám a nerobí vám problém sa čomukoľvek priučiť. Aj na negatívne situácie sa viete pozrieť z iného uhla pohľadu a prehry vnímate ako šance na nové začiatky. Viete sa poučiť zo svojich chýb, vďaka čomu budujete svoju silnú osobnosť.

3. Ste poetická duša a máte veľmi silné sociálne cítenie. Aj keď milujete spoločnosť a svojich priateľov, rada si doprajete aj čas pre seba, ktorý vás stále nabije energiou. Ste veľmi starostlivá a obetavá osoba, no nanešťastie to niektorí zneužívajú.

Zrazu v diaľke vidíte akúsi budovu a keď prídete úplne blízko, sú pred vami dvere. Ktoré z nasledujúcich dverí vidíte?

pixabay.com
pixabay.com
pixabay.com

1. Príliš často sa zaoberáte negatívnymi vecami do hĺbky, čo vás vnútorne rozožiera. Detailná analýza vašu minulosť nezmení, preto sa naučte brať veci s nadhľadom. Máte veľmi bystrý úsudok a aj vaše okolie vás považuje za veľmi inteligentnú osobu.

2. Ste optimistická a vždy dobre naladená osoba, ktorá si rada vychutnáva život a všetky jeho situácie. Dokážete sa veľmi dobre motivovať a vytvoriť si veľmi jasné vízie budúcnosti. Často ale ostanete len pri snoch a plánoch, pretože si nedostatočne veríte a bojíte sa zlyhania. Nebojte sa občas riskovať a verte svojej intuícii.

3. Viete si dokonale užívať život a vychutnávate si ho tým najlepším spôsobom. Reč však nie je len o luxuse, pretože vy viete oceniť i najmenšie detaily všedných dní. Celok vidíte ako súbor dôležitých maličkostí, ktoré mu dodávajú zmysel. Rada relaxujete, čítate kvalitnú knihu alebo si doprajete prechádzku peknou prírodou.

Vaša zvedavosť vás donúti vstúpiť do interiéru. Ako vyzerá?

pixabay.com
pixabay.com
pixabay.com

1. Považujete sa za osobu, ktorá je vždy ochotná podať druhým pomocnú ruku. Viete, že iným radíte od srdca a držíte sa pevných morálnych základov. Faloš a pretvárka vám vôbec nevonia.

2. Cítite, že ste osoba, ktorá je istým spôsobom výnimočná. Tvrdo na sebe pracujete a svoje schopnosti dávate patrične najavo. Držíte si svoj štandard a váš súkromný život je pre vaše okolie tabu.

3. Viete, že ste veľmi poriadkumilovná a máte zmysel pre detail. Chcete mať veci podľa svojich predstáv a prípadné narušenie vášho zabehnutého poriadku alebo programu vás vie nesmierne rozladiť.

Po prehliadnutí interiéru sa dostanete do ďalšej izby, z ktorej je výhľad do záhrady. Ako to tam vyzerá?

pixabay.com
pixabay.com
pixabay.com

1. K iným ľuďom sa chováte zdvorilo a predpokladáte, že majú dobré úmysly. Vidíte v nich najprv pozitívnu stránku, takže sa vám občas môže stať, že vás niekto nečakane raní. Dokážete ale odpúšťať a nie ste pomstychtivá.

2. Dbáte o to, aby vaše vzťahy  s okolím boli férové. Stále vyložíte svoje karty na stôl a nejednáte poza chrbát, čo si na vás mnohí cenia. Záleží vám na tom, aby ste vy i vaše okolie vždy hovorili presne to, čo si myslíte.

3. Radi spoznávate nových ľudí a vediete s nimi zaujímavé a podnetné debaty. Ľudia vás vedeli vždy inšpirovať a ich osudy sú pre vás niečím magickým. Aj na základe skúseností iných sa viete vyhnúť vlastným chybám, keďže ste veľmi vnímavá osoba.

Po tom, čo vykročíte do záhrady sa neznámej osoby opýtate na cestu domov. Ukáže vám smer, ktorým máte ísť. Ako vyzerá prostredie, ktorým máte ísť, aby ste sa dostali domov?

pixabay.com
pixabay.com
pixabay.com

1. Ak premýšľate o vlastnej budúcnosti, často sa cítite stratená alebo si neveríte. Aj keď nemáte konkrétne plány alebo si svoje pôsobenie neviete život predstaviť, šťastena vám praje. Berte všetky situácie ako skúšky a nevnímajte ich až tak vážne. Viac si užívajte pozitíva a menej sa sužujte problémami.

2. Svoju budúcnosť síce nevidíte jasne, vo vnútri však viete, že bude všetko dobre. Veríte v šťastné konce a viete, že po búrke je tu vždy slnko. Váš optimizmus je vašou silnou stránkou a za žiadnych okolností by ste sa ho nemali vzdávať. Inšpirujete totiž aj mnoho ďalších ľudí, ktorí sú vďaka vám šťastnejší.

3. Príliš sa staráte o presné načrtnutie vašej budúcnosti. Aj keď si všetko dopodrobna naplánujete a vytvoríte si aj záložné plány, život býva vratký. Nikdy nebude všetko podľa vašich predstáv, preto sa toho radšej tak urputne nedržte. Viac si užívajte a konajte spontánne a intuitívne. Dodá vám to viac radosti a sily.

Pozri aj: 15+ príkladov, kedy si vnúčatá uvedomili, že ich starí rodičia boli viac cool než oni

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

Najnovšie články