Správa, ktorá mnohých prekvapila. William a Kate zverejnili novinku a nikto to nečakal

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

Nedovolia, aby im dráma okolo dokumentu princa Harryho a Meghan Markle pokazila vianočnú náladu. William a Kate majú pre všetkých, ktorí čakajú na ich reakciu jednoznačnú odpoveď.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Page Six, princezná z Walesu spolu so svojou rodinou pricestovala do Westminsterského opátstva v Londýne na svoj druhý vianočný koncert Royal Carols: Together at Christmas. Podujatie, ktoré sponzoruje Kráľovská nadácia, vzdalo hold zosnulej kráľovnej Alžbete, ktorá zomrela v septembri vo veku 96 rokov.

Vysmiata kráľovská rodina

Ku Kate sa pripojil aj William a dve z ich troch detí, princ George a princezná Charlotte. 4-ročný Louis sa akcie nezúčastnil. Nechýbali ani kráľ Karol a jeho manželka Kamila. Zdalo sa, že kráľovská rodina je v dobrej nálade, a to napriek vydaniu dokumentov, kde takpovediac „zhodili bomby“ na množstvo udalostí, ktoré sa stali.

Z akcie tiež zverejnili nádhernú fotografiu, na ktorej sú všetci vysmiati, čo vzhľadom na posledné udalosti skutočne nikto nečakal. Mnohým tiež neušiel detail, ako boli všetci zladení.

Odchod z kráľovskej rodiny

Hlavne v posledných troch epizódach dokumentu zabŕdli do už aj tak napätých vzťahov, kedy Harry povedal, že William porušil ich dohodu, ktorú uzavreli a síce, že nedovolia svojim kanceláriám, aby si o sebe navzájom vymieňali negatívne správy. Roztržka medzi Williamom a Harrym sa prehĺbila po tom, čo oznámili odchod z kráľovskej rodiny.

William mal vtedy kričať spolu so svojím otcom, pričom Alžbeta len sedela pri nich a snažila sa všetko pochopiť. Práve toto bol ten posledný klinec, ktorý zapríčinil odcudzenie oboch bratov. Buckinghamský palác dokument odmietol komentovať. Zdroj blízky kráľovskej rodine taktiež povedal, že William a Kate si dokument nepozreli a ani neplánujú.