Herečka zo seriálu Susedia sa nechala vylepšiť. Pre ľudí má jednoduchý odkaz

Dana Kleinová

Foto: Instagram (susedia.official) / Instagram (rak.viki.rakova)

Známu herečku poznajú z televíznych obrazoviek hádam všetci Slováci. Odkedy bol prvýkrát odvysielaný seriál Susedia, prešlo niekoľko rokov, no na herečke je starnutie ledva badateľné. Aj ona si však uvedomuje svoje nedostatky, rovnako ako iné ženy a rozhodla sa ich riešiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

42-ročná Viki Ráková je okrem herečky aj hrdou mamou dvoch detí, ktoré má s hudobníkom Róbertom Lakatosom. Ich deti sú však stále pomerne malé, a tak Viki často čelí problémom, ktoré by v jej veku čakal málokto. Najnovšie si zažíva problém s vypadávaním vlasov, ktorý sa spája aj s jej synčekom Benjaminom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lakatos Rák Viktória (@rak.viki.rakova)

Problém s vlasmi

Herečka začala vysvetľovanie svojho problému slovami: „Vedela som, že raz príde aj na mňa…“ Tento výrok je ponechaný na interpretáciu, no v priemysle, v ktorom sa pohybuje, sa dá ľahko vydedukovať, že ide o vylepšenie vzhľadu.

„2 tehotenstvá, 2 kojenia, + už 4 roky ma náš malý Benjamin ťahá celú noc za vlasy. Len tak je schopný zaspať a upokojiť sa. Nebolo to raz, že som sa rozplakala, lebo už to pre mňa nie je príjemné, okrem toho ma to aj bolí…“ priznáva herečka vzápätí.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lakatos Rák Viktória (@rak.viki.rakova)

Chcela si zachovať prirodzenosť

Najnovšie články