Spomínate si ešte na krásnu plavčíčku z Pobrežnej hliadky? Pamela Anderson nedávno šokovala fanúšikov po celom svete!

katka

Každý z vás si určite pamätá na príťažlivú plavčíčku z pobrežnej hliadky, hviezdu 90-tych rokov, Pamelu Anderson. Názory ľudí na jej osobu sa síce rozchádzajú, no nemôžeme jej uprieť, že si svoj titul jednej z najkrajších žien vtedajšieho obdobia určite zaslúži. 

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/BWyULAyhJwe/?tagged=pamelaanderson

Kráska z Baywatch sa stala sex symbolom hlavne vďaka svojim „prednostiam“, peknej tvári a bohatej blond hrive. Ešte donedávna bola naozaj okúzľujúcou dámou v rokoch, no vyzerá to tak, že strach z rastúceho veku dobehol aj ju.

https://www.instagram.com/p/heWFqFluVb/?taken-by=_pamelaanderson

Na premiére filmu v Cannes Pamela svojich fanúšikov šokovala novým imidžom. Pravdepodobne sa to dalo očakávať, nakoľko väčšinu kariéry postavila na svojom vzhľade a pocit, že stráca jej najsilnejšiu zbraň, pre ňu nebol určite nič príjemné. Objavila sa v tmavomodrých šatách v štýle 80-tych rokov, no všetci venovali svoju pozornosť hlavne jej novému účesu a celkovému vzhľadu.

View this post on Instagram

#pamelaanderson

A post shared by 👀Low key lurking👀 (@low_key_lurking_) on

Slávne vlny vymenila za ulízaný a vyčesaný účes, zvolila veľké zlaté náušnice a v šatách jej stále atraktívna postava naozaj vynikla. No nikomu neušla najväčšia zmena. Jej tvár.

https://www.instagram.com/p/BUWjScxFPmu/

Plastická chirurgia a nový účes zmenili filmovú hviezdu natoľko, až na prvý pohľad nie je úplne zrejmé, či je to naozaj ona.

Nedávno dokonca nafotila fotografie, na ktorých to už tiež nie je celkom naša „stará“ Pamela.

View this post on Instagram

#pamelaanderson new photoshoot

A post shared by NEWS.am STYLE (@style.news.am) on

Ako hodnotíte túto zmenu vy? Ste fanúšikom plastických operácii, alebo ste zástancom prirodzenej krásy aj vo vyššom veku?

Pozri aj: Vojvodkyňa Kate vyvolala opäť rozpaky na tvárach celého sveta, keď si obliekla tento červený kúsok. Podľa viacerých to prepískla!

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), ofigenno.com