Obrovské šťastie na tvári Meghan Markle, za ktoré môže táto jedna vec. Konečne sa dočkala

Lucia Horáková

Kráľovský protokol nepustí a po tom, čo sa Meghan Markle vydala v máji za princa Harryho, musela sa nadobro rozlúčiť s úspešnou kariérou herečky. Miesto toho sa môže venovať len charitatívnym akciám a reprezentovaniu kráľovskej rodiny.

Meghan opäť ukázala svoje veľké srdce a zapojila sa do veľmi pekného projektu na pomoc komunitnej kuchyni s názvom Hubb Community Kitchen z Londýna, kde sa stretávajú ženy, ktoré stratili svoje domovy a blízkych pri tragickom Grenfellskom požiari z minulého roka.

Komunita zápasí s finančnými problémami a tak sa Meghan rozhodla, že pomôže. Vznikla  kuchárska kniha komunity s 50 receptami, do ktorej napísala vojvodkyňa preslov a sama sa podieľala na príprave jedál.

Práve predstavenie tejto peknej publikácie sa konalo vo štvrtok 20. septembra v Kensingtonskom paláci a Meghan v tom nebola sama. Spoločnosť jej robil manžel Harry a dokonca aj jej mama Doria Ragland, ktorá sa po boku dcéry objavila na verejnosti po prvýkrát od svadby. Išlo tak o výnimočnú situáciu, kedy Meghan na oficiálnom kráľovskom podujatí doprevádzala mama, z čoho mala vojvodkyňa nesmiernu radosť.

Medzi dámami bolo cítiť skutočne veľkú náklonnosť, lásku, nádherný vzťah matky s dcérou, ktorá bila všetkým do očí. Dokonca Doria neskrývala obrovskú pýchu a hrdosť na dcéru, ktorá sa stala súčasťou zmysluplného a pekného projektu.

View this post on Instagram

Meghan says Goodbye 👋 for today 🤗

A post shared by Duke and Duchess of Sussex (@theroyalfamilysussex) on

Pozri aj: Ako vyzerá Penelope Cruz či Jennifer Lopez bez make-upu? Neupravené by ste si ich pokojne pomýlili s vašou susedou

Lucy, dailymail.co.uk

0
Komentovať