Opäť ju skritizovali! Dominika Cibulková zverejnila ďalšiu fotografiu, z hejtov si nerobí ťažkú hlavu

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (domicibulkova)

Naša najznámejšia tenistka Dominika Cibulková čoskoro porodí svoje prvé dieťa, syna Jakuba. Na rozdiel od mnohých iných budúcich matiek sa zdá, že si svoje tehotenstvo skutočne užíva a na sociálnych sieťach o žiadnych problémoch neinformuje.

Článok pokračuje pod videom ↓

30-ročná Dominika ukončila svoju kariéru koncom roka 2019, no popri tom sa venuje iným projektom. Vedie školu tenisu a venuje sa aj svojim sociálnym sieťam. Na Instagrame má v súčasnosti skoro 500-tisíc sledovateľov. Už začiatkom apríla mnohých ľudí prekvapila odvážna fotografia s tehotenským bruškom, ktorú zverejnila. Odvtedy však svojim fanúšikom a aj mnohým ďalším ukazuje, že s bruškom, alebo bez neho, nemusí sa za nič hanbiť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Je stále aktívna

Len nedávno zverejnila na svojom Instagrame video, na ktorom predstavuje svoj nový projekt, 10 dielov online kurzu tenisu, kde bude ľuďom radiť, ako čo najlepšie trénovať a hrať tenis. Veľa ľudí video prekvapilo, pretože Dominika na ňom behá a skáče. Netreba však zabúdať na to, že tehotenstvo skutočne nie je choroba a mali by sme myslieť na to, že pokiaľ sa žena cíti dobre, môže vykonávať rôzne športové aktivity a je to len na nej.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Odvážne a vkusné fotografie

Najnovšie opäť mnohých ľudí prekvapila fotografiou, ktorú zverejnila. Ako uviedla v popise, patrí ku titulnej fotografii pre Grade Magazine, ktorú odfotil Lukáš Kimlička. Fotografie sú jednoznačne odvážne, no veľmi vkusné. Napriek tomu, že si Dominika vyslúžila za niečo takéto vlnu kritiky, je potrebné poznamenať, že každá žena prežíva svoje tehotenstvo úplne inak. Niektoré sa snažia fakt, že sú tehotné skrývať a čo najdlhšie to tajiť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Ženy sa na to pozerajú rôzne

Často to súvisí s tým, že majú v tehotenstve rôzne problémy alebo predtým zažili traumu, na ktorú nechcú spomínať a radšej sa držia v úzadí. Sú mnohé ženy, ktorým počas tehotenstva nie je dobre, majú nevoľnosti a nemajú chuť na fotografovanie, ale ani na aktívny život. Nemajú dostatok energie na to, aby sa venovali športu. Existuje však veľmi veľa žien, ktoré tvrdia, že keby nemali bruško, tak ani nevedia, že sú tehotné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GRADE magazine / Czech&Slovak (@grade_magazine),

Všetko je individuálne

Tieto ženy vedú aktívny život, veľmi rady si zaznamenávajú celý priebeh tehotenstva a nemajú žiadny problém ukazovať bruško či otvorene rozprávať o svojom tehotenstve. Všetko však záleží od ženy samotnej a od toho, ako konkrétne sa cíti. Podobné je to aj po pôrode. Niektoré známe mamičky odmietnu uverejňovať fotografie svojich detí po pôrode, niektoré to berú ako súčasť ich života, že sa o ich deti niekto zaujíma. V každom prípade, odsudzovať by sme nemali jednu ani druhú stranu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Nielen slovenské celebrity majú odvahu na to, aby sa nafotili s tehotenským bruškom. Jedna z najznámejších fotografií na sociálnych sieťach je predsa len speváčka Beyoncé, ktorá sa odfotila v spodnom prádle s tehotenským bruškom.

Najnovšie články