Dunaj aj Nemocnica dostanú nečakanú stopku. Diváci si na nové epizódy počkajú o čosi dlhšie, toto je dôvod

Hyriaková Kristína

Foto: TV Markíza (press), Instagram (nemocnica_tvjoj)

Obľúbené seriály Dunaj, k vašim službám a Nemocnica čaká zmena vo vysielaní. Oba dostali na čas nečakanú stopku. Vieme, čo je za tým a kedy sa vrátia na obrazovky.

Najbližšie mesiace sa potešia hlavne milovníci športu. Na televíznych obrazovkách teraz o prenosy nebude núdza. Odštartovali to Majstrovstvá sveta v hokeji, nasledovať budú Majstrovstvá Európy vo futbale a zakončia to Letné olympijské hry. Mnohé televízne stanice preto menia svoj program.

Bežné vysielanie ide do úzadia

„Tie, ktoré vlastnia na dané podujatie práva, sa ich snažia využiť čo najlepšie a klasická štruktúra ide do úzadia. Konkurentom sa zas neoplatia investície do programu, o to viac, že sa blížia letné mesiace. Diváci sa totiž rozutekajú nielen k športovým prenosom, ale aj mimo obrazoviek,“ vysvetľuje portál MediaBoom.

Majstrovstvá v hokeji sú výrazne sledované

Momentálne do vysielania hlavne zasahujú hokejové majstrovstvá, ktoré ovplyvnia hlavne najsledovanejšie slovenské stanice. Kým prvý týždeň vysielanie ovplyvnené nebolo, pretože zápasy nezasahovali do obľúbených relácií, tento rok to bude inak. Vzhľadom na to, že v utorok sa slovenskí hokejisti stretnú v zápase so Švédskom o 20:20 a je pravdepodobné, že sa dostanú aj do štvrťfinále, ktorého zápasy sú naplánované na štvrtok, ovplyvní to vysielanie obľúbených seriálov.

Foto: TV Markíza (press)

Obľúbené seriály dostali stopku

Televízia JOJ vysiela všetky zápasy Slovenska na svojej hlavnej stanici, preto sa v utorok môžu diváci rozlúčiť s ďalším dielom seriálu Nemocnica. Diváci tiež tento seriál neuvidia ani vo štvrtok, kedy bude televízia vysielať hokejové zápasy. Hokej bude hlavným programom aj v sobotu, kedy sa odohrajú semifinálové zápasy a v nedeľu, kedy sa bude bojovať o medaily.

Kedy ich uvidíte na obrazovkách?

Najnovšie články