Dunaj aj Nemocnica dostanú nečakanú stopku. Diváci si na nové epizódy počkajú o čosi dlhšie, toto je dôvod

Hyriaková Kristína

Foto: TV Markíza (press), Instagram (nemocnica_tvjoj)

Nemocnica nebude mať náhradný vysielací čas a na obrazovkách ju neuvidíte celý týždeň, a to bez ohľadu na to, či Slovensko postúpi, alebo nie. Najbližšie si ju môžu diváci pozrieť v utorok 28. mája. Novej epizódy sa nedočkajú ani fanúšikovia seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorý vysiela televízia Markíza.

Dôvodom je opäť hokejový zápas, ktorý sa odohrá v utorok. Ako náhradný program bude kriminálka Policie Modrava. Najbližšie by mala Markíza Dunaj odvysielať vo štvrtok 23. mája, avšak ani to nie je isté. Pokiaľ slovenská reprezentácia postúpi do štvrťfinále a pripadne jej večerný zápas, ktorý bude začínať o 20.20, Markíza Dunaj opäť z programu stiahne a diváci by si ho pozreli až 27. mája na Voyo a 28. mája na Markíze.

„Televíziám sa nákladné premiérové pôvodné produkcie v konkurencii slovenských zápasov na MS v hokeji vysielať neoplatí. Aj keď existuje nemalá skupina divákov, ktorá hokej nevyhľadáva a uprednostnila by svoje obľúbené seriály, oveľa väčšia časť ich stabilnej diváckej základne by uprednostnila priamy prenos hokejového zápasu,“ vysvetľuje portál.

Najnovšie články