Jeden zomrel príliš mladý, druhého obvinili z pedofílie. Takto skončili herci zo seriálu V siedmom nebi

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Seriál o rodine kňaza bol obľúbeným seriálom mnohých Slovákov a hoci sa už nevysiela, stále patrí k nezabudnuteľným spomienkam z mladosti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Skôr než sa začali sledovať seriály na internete a rôznych streamovacích platformách, všetci sme netrpezlivo čakali pred televíziou, kým sa objaví náš obľúbený seriál. Určite si spomínate na Xenu, Alfa, Komisára Rexa, či Krok za Krokom. Ešte predtým však televíznym obrazovkám dominovala iná televízna rodina – rodina Camdenovcov zo seriálu V siedmom nebi.

Foto: Profimedia

Stále sa kamarátia

Seriál zobrazoval reverenda Erica Camdena, jeho manželku Annie, ich sedem detí a psa Happyho. Ako píše portál TheThings, počas natáčania vzniklo medzi hercami množstvo priateľstiev a niektorí sa dodnes stretávajú. Beverley Mitchell a Jessica Biel, ktoré si zahrali sestry Lucy a Mary, sa počas natáčania stali najlepšími kamarátkami a práve ich vzťah označili všetci za najbližší. Nebolo to však tak hneď od začiatku.

„Kedysi sme sa hádali a Jessica ma privádzala do šialenstva a doslova sme sa chceli biť,“ prezradila Beverley v roku 2019 pre US Weekly a dodala: „Boli časy, keď si pamätám, ako sme išli domov, pretože sme sa vracali autom z nakrúcania a stále sme na seba kričali.“

Teraz sú však priateľky a doteraz sa stretávajú aj s ďalšou seriálovou sestrou Mackenzie Rosman, ktorá si zahrala Ruthie.

„Bola som skutočne požehnaná týmito dvoma krásnymi ženami, ktoré sú pre mňa ako sestry,“ napísala Beverley o Jessice a Mackenzie na svojom blogu Growing up Hollywood vo februári 2017.

Pokračovali v herectve

Pre niektorých z hercov bolo účinkovanie v tomto seriáli ich prvotným počinom a pre niektorých aj posledným. Catherine Hicks, ktorá si zahrala mamu Annie, bola známou herečkou ešte predtým, než v roku 1996 vyšiel tento seriál. Zahrala si totiž dve ikonické roly – Gillian v Star Trek IV: Cesta domov a Karen v Detskej hre. Jej herecká kariéra pokračovala aj po skončení seriálu v roku 2007, no podľa informácií portálu IMDb, slávu, ktorú jej priniesli tieto tri roly, už neprekonala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SCARYFLIX (@scaryflix)

Barry Watson, ktorý si zahral najstaršieho syna Matta, o slávu tiež nemal núdzu. Ako informoval portál Entertainment, počas rokov sa stal lámačom ženských sŕdc vo viacerých seriáloch od Gossip Girl cez Doktora Zoe až k Masters of Sex.

Beverley Mitchell tiež pokračovala v hereckej dráhe a v súčasnosti podľa informácií IMDb natáča romantický film Love in Storytown, kde si zahrá vdovu, ktorá dostane druhú šancu na lásku. Herečka sa však v minulosti venovala aj spevu a v roku 2007 nahrala country album.

David Gallagher, ktorý si zahral Simona, štvrtého v poradí zo súrodencov, si slávu užil aj po skončení seriálu. Zahral si v seriáloch Upírske denníky, Smallvile, CSI, Myšlienky vraha aj S.W.A.T, ako informuje portál Entertainment. Ešte predtým ho však môžete poznať z filmu Pozri, kto to hovorí.

Foto: Profimedia

Na začiatku seriálu mala rodina Camdenovcov len 5 detí a dlho tak bola najmladšou Ruthie. Herečka Mackenzie mala na začiatku seriálu len sedem rokov, a tak sa jej kariéra rozbehla už v mladom veku. Podľa informácií IMDb ju diváci mohli naposledy vidieť v roku 2015 vo filme Ankh, no v roku 2025 chystá návrat vo filme Reapers Night.

Zomrel príliš mladý

Neskôr sa do deja pridali dvojičky David a Sam, ktorých si zahrali Nikolas and Lorenzo Brino. Bol to ich prvý a jediný herecký počin a v roku 2020 zasiahla svet tragická správa. Ako informoval portál Entertainment, Lorenzo zomrel pri autonehode vo veku 21 rokov.

Vzala si známeho speváka

Najnovšie články