Jeden zomrel príliš mladý, druhého obvinili z pedofílie. Takto skončili herci zo seriálu V siedmom nebi

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Herečka Jessica Biel, ktorá znázorňovala čiernu ovcu rodiny Camdenovcov a najstaršiu zo sestier, tiež ostala pri herectve. Jej meno je dodnes známe a ľudia ju poznajú z filmov ako Texaský masaker motorovou pílou, Iluzionista, Next či Hitchcock. Okrem toho je však známa aj ako manželka svetoznámeho speváka Justina Timberlakea.

Ako píše portál ELLE, prvýkrát ich spolu videli v roku 2007, no vtedy Justin krátko po rozchode s Cameron Diaz tvrdil, že momentálne žiaden vzťah nehľadá. Už vtedy sa však špekulovalo o tom, že je do nej až po uši zaľúbený. V roku 2009 sa však už o nich dvoch hovorilo ako o páre, no Jessica vysvetlila, že nechce o ich vzťahu hovoriť verejne. Vzťah im však nevydržal dlho a v roku 2011 sa rozišli.

Jessica a Justin sa rozhodli ostať priateľmi a Justin dokonca v rozhovore povedal, že je stále najdôležitejšou osobou v jeho živote. Nikoho preto neprekvapilo, že o pár mesiacov neskôr sa dali znova dokopy a v decembri oznámili zasnúbenie. Pár sa zosobášil v októbri 2012 a dnes majú dve deti – synov Silasa a Phineasa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Us Weekly (@usweekly)

Obvinili ho z pedofílie

Azda najväčší zvrat však nastal pri hercovi Stephenovi Collinsovi, ktorý si zahral kňaza a otca početnej rodiny. Hoci mal sľubnú hereckú kariéru pred účinkovaním v seriáli aj po ňom, jeho slávu zatienili obvinenia z pedofílie.

Podľa informácií ABC News sa v roku 2014 začalo vyšetrovanie vtedy 67-ročného herca. V súdnych dokumentoch, ktoré získala televízia ABC News, hercova odlúčená manželka Faye Grant označila Collinsa za pedofila, ktorý „dlhodobo sexuálne zneužíva maloleté deti“.

Dodala, že ich terapeut ho opísal ako „narcistického“, so „sociopatickými sklonmi“, a tvrdila, že jej manžel využíval „svoj status celebrity, aby si získal dôveru rodín detí, ktoré zneužíval“.

Foto: Profimedia

Neskôr sa tieto obvinenia ukázali ako pravdivé, keďže sa k nim priznal samotný herec. V nahrávke, ktorú získal portál TMZ, sa Stephen Collins priznal svojej manželke k pedofílii a vysvetlil, že pred rokmi obťažoval a/alebo sa obnažoval pred niekoľkými neplnoletými dievčatami. „Bol tam jeden moment dotyku, keď som jej ruku položil na svoj penis,“ priznal herec v nahrávke, hovoriac len o 11-ročnom dievčati.

Ako však píše ABC News, v rozhovore, potom ako unikli tieto nahrávky, herec tvrdil, že napriek tomu nie je pedofil. „Deti ma absolútne nepriťahujú – ani fyzicky, ani sexuálne,“ prehlásil Collins.

Po tom, ako pravda vyplávala na povrch, Collinsova manželka sa s ním rozhodla rozviesť a herec bol vyhodený z filmu Ted 2. Odvtedy sa na verejnosti objavoval len málokedy.

Najnovšie články