Prišiel o syna aj o manželku. Príbeh Johna Travoltu je ako z filmu, zverejnil silné fotografie

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

John Travolta si prešiel niekoľkými tragédiami, ktoré nechce zažiť nikto z nás. Väčšina ľudí si ani nevie predstaviť, že by prišli o svoje dieťa, no obľúbený herec prišiel po niekoľkých rokoch aj o milovanú manželku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside, John pravidelne na svojich milovaných spomína aj prostredníctvom sociálnych sietí. Teraz zverejnil krásnu fotografiu svojho syna Jetta, ktorý by oslávil 32. narodeniny. Okrem toho si uctil aj svoju zosnulú manželku Kelly, keď si všetci pripomínali Deň matiek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta)

Tragicky prišli o syna

Jett tragicky zahynul vo veku 16 rokov, v januári 2009, počas rodinnej dovolenky na Bahamách. V dome dostal záchvat a udrel si hlavu o vaňu. Kelly Preston zase zomrela v júli 2020, dva roky po tom, ako jej diagnostikovali rakovinu prsníka. Mala len 57 rokov. Príbeh Johna a Kelly bol ako z romantického filmu. Stretli sa počas nakrúcania v roku 1989, kedy bola Kelly ešte vydatá, avšak ako neskôr priznala, nebolo to šťastné manželstvo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta)

Láska ako z filmu

John sa do nej na prvý pohľad zamiloval. „Vošla táto nádherná žena a chémia medzi nami bola okamžitá,“ povedal. Napriek tomu, že herečka sa rozviedla, prešla si ešte dvoma ďalšími vzťahmi, kým sa dala dokopy s Johnom. V roku 1991 sa zasnúbili a len o pár mesiacov sa zobrali. V tom čase už bola Kelly tehotná.

Milované deti

Najnovšie články