Táto kontroverzná fotografia vám ukáže, ako v skutočnosti vyzerajú mliečne žľazy a prsia ženy (NSFW)

Gabriela Kinčoková

Foto: twitter/Artist formerly known as Byeonce

Ľudské telo je ten najdokonalejší mechanizmus na celom svete. Každý deň ho vystavujeme vonkajším vplyvom, no ono sa dokáže regenerovať a fungovať v rámci svojich možností. Dokonalým príkladom takéhoto fungovania je napríklad žena počas tehotenstva. Jej telo sa každým dňom mení viac a viac. Na Twitteri sa nedávno objavila zvláštna fotografia.

Na sociálnych sieťach sa ocitla fotografia ľudského tela, na ktorej sú prsia a mliečne žľazy ženy vyobrazené bez najväčšieho orgánu, ktorý ich zakrýva a teda kože. Mnohí ľudia boli prekvapení, ako prsia v skutočnosti vyzerajú, takýto pohľad sa vám predsa len nenaskytne každý deň.

Tento príspevok bol na Twitter pridaný pred niekoľkými dňami a už si ho pozrelo vyše 130 000 ľudí a komentovalo ho vyše 40 000 ľudí. Reakcie boli naozaj rôznorodé. Našli sa ľudia, ktorí tento obrázok naozaj obdivovali a videli v ňom viac ako len prsia. Na druhej strane sa našli aj takí, ktorí nenávistne príspevok odsúdili. „Nemali sme to vidieť. Nikto na to nie je zvedavý, je to skôr stresujúce, už nechcem vidieť žiadne prsia,“ napísal muž na sociálnu sieť.

Väčšina ľudí bola po pridaní príspevku sklamaná. Sklamalo ich, že tak zaujímavé veci sa neučili na školách. „Boh nás vytvoril z krajiny okolo nás. Naša anatómia sa podobá na krajinu. Aj naše žily a tepny vyzerajú ako korene stromov. Chrbtica je kmeň stromu a mozog je koruna stromu. A ako každý krásny strom, aj tento má kvety. Prsia sú kvetmi nášho tela,“ podporil ženy jeden zo sledovateľov sociálnej siete.

ladbible.com

Najnovšie články