Svetoznáma herečka šokovala fanúšikov. Vo veku 36 rokov sa stane prvý raz mamou

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (lindsaylohan)

Svetoznáma herečka Lindsay Lohan sa so svojimi fanúšikmi na Instagrame podelila o výbornú správu. Vo veku 36 rokov sa stane po prvý raz mamou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, hviezda na Instagrame zdieľala fotografiu detského oblečenia s nápisom „už čoskoro“. K príspevku napísala, že sú požehnaní a nadšení. Správa vyvolala na sociálnych sieťach obrovskú vlnu gratulácií od známych celebrít, ale aj ďalších priaznivcov, ktorí boli zo správy nadšení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Vlna gratulácií

Množstvo ľudí jednoducho len napísalo, že gratulujú, kým ďalší sa nad správou úplne rozplývali. Lindsay Lohan si svoje súkromie stráži. Verejnosť sa o tom, že sa vydala, dozvedela tak, že v jednom príspevku na sociálnej sieti nazvala Shammasa svojím manželom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Preslávili ju ikonické filmy

Lindsay sa preslávila ako detská hviezda v 90. rokoch, pričom debutovala vo filme The Parent Trap, Pasca na rodičov. Filmy, ktoré nasledovali neskôr, ju dostali na skutočný vrchol. Hrala po boku Jamie Lee Curtis vo filme Freaky Friday, avšak jeden z jej najikonickejších filmov je jednoznačne Mean Girls, Protivné baby. Lindsay a Shammas očakávajú svoj prvý prírastok do rodiny v tomto roku.

Najnovšie články