Už je jasné, na koho sa podobá. Princezná Charlotte je kópiou tejto členky kráľovskej rodiny, pozrite na ten záber

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Už od narodenia princeznej Charlotte väčšina ľudí tvrdí, že sa podobá na kráľovnú Alžbetu. Podľa najnovších fotografií je jasné, na koho sa najviac podobá. Je to matka kráľovnej Alžbety.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako upozornil portál Daily Mail, na fotografiách je porovnanie princeznej Charlotte a matky kráľovnej Alžbety, „kráľovnej matky“. „Najmladšia dcéra 14. grófa zo Strathmore, lady Elizabeth Bowes Lyon sa vydala za vojvodu z Yorku a stala sa kráľovnou matkou. Pozrite sa, že je tu nápadná podobnosť s jej prapravnučkou, princeznou Charlotte. Vidíte to aj vy?“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatler (@tatlermagazine)

Všimli si to fanúšikovia kráľovskej rodiny

Kráľovskí fanúšikovia si to všimli a sú unesení z toho, ako sa Charlotte a jej praprababička podobá. „Je to pozoruhodné, ako sa podobajú.“ „Neuveriteľná podoba.“ Babička kráľa Karola vyrastala v Glamise, kde sa jej taktiež narodila princezná Margaret, sestra kráľovnej Alžbety.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa VISIT GLAMIS CASTLE (@glamiscastlescotland)

Brošňa s odkazom

Sedemročná Charlotte sa objavila aj na pohrebe svojej starej mamy, kráľovnej Alžbety. Tam si mnohí všimli jej brošňu, ktorú mala na sebe, ktorá pravdepodobne patrila kráľovnej Márii. Brošňa v tvare podkovy bola tiež odkazom na lásku kráľovnej Alžbety ku koňom, ktoré má rada aj malá Charlotte.

Najnovšie články