Princ Harry a Meghan Markle všetkých prekvapili. Takúto správu nikto nečakal

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Princ Harry a Meghan boli spolu v Nemecku na Invictus Games a mnohých ľudí prekvapilo, že sa po ich skončení nevrátili naspäť do Kalifornie. Svoju cestu si trochu predĺžili a urobili si ďalšiu zastávku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál People, pred návratom do Kalifornie sa v tichosti zastavili na dovolenke v Portugalsku. Harry a Meghan pravdepodobne strávili čas so sesternicou, princeznou Eugenie, ktorá na „čiastočný úväzok“ žije práve v Portugalsku.

Foto: profimedia

Sú si stále blízki

Manžel princeznej Eugenie, Jack Brooksbank, získal novú prácu, preto si rodina spolu so synmi Augustom a Ernestom rozdelí svoj čas medzi Spojené kráľovstvo a Portugalsko. Napriek tomu, že princ Harry a Meghan už nie sú súčasťou pracujúcich členov kráľovskej rodiny a ich vzťahy sú v posledných mesiacoch chladné, majú blízko k sesterniciam Beatrice a Eugenie.

Foto: profimedia

Trávia spolu čas a sú stále v kontakte

„Stále sú najlepší priatelia a sú v kontakte. Celá táto dráma medzi ním, Meghan a roztržka so zvyškom rodiny je pre nich veľmi stresujúca. Je pre nich ťažké sa na to pozerať, pretože vidia obe strany,“ povedal zdroj blízky Harrymu a Meghan.

Najnovšie články