Drzosť, ktorá podľa mnohých nepozná hranice. Harry odmietol luxusný darček od kráľa Karola pre Lilibet

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Malá Lilibet, dcéra princa Harryho a Meghan Markle, oslávila 4. júna svoje druhé narodeniny, avšak členovia kráľovskej rodiny jej prostredníctvom sociálnych sietí k narodeninám nepopriali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Express, princ Harry má momentálne plnú hlavu súdu s médiami, ktoré o ňom nezákonne získavali informácie. Verejne sa mu ospravedlnil denník The Mirror, teraz sa začalo pojednávanie s ďalším bulvárom, konkrétne s Mirror Group Newspapers. Pre princa Harryho bol druhý deň výsluchu vraj veľmi emotívny a dokonca vraj zadržiaval plač.

Reprofoto: Youtube (Netflix)

Rieši výsluch

Na prvý deň výsluchu však neprišiel a dôvodom mali byť práve narodeniny jeho dcéry Lilibet Diany. K narodeninám jej mal kráľ Karol poslať veľmi špeciálny darček, ktorý však princ Harry rázne odmietol a žiadal menej extravagantný darček. Podľa zdrojov OK! Magazine chcel Karol venovať svojej vnučke krásny záhradný domček na mieru. Podobný mala mať aj kráľovná Alžbeta a jej sestra princezná Margaret.

Foto: profimedia

Darček od kráľa Karola odmietol

Karol mal vraj pomocníkov, ktorí mali vymyslieť domček priamo na mieru. Kráľovná Alžbeta a Margaret si záhradný domček veľmi užívali, avšak princ Harry z darčeka nadšený nebol. Dokonca mal požiadať Karola, aby vybral niečo úplne iné. Podľa zdrojov chcel Karol darovať Lili niečo, čo využije a bude len jej. Chcel, aby vedela, že je to od neho a bude si to navždy pamätať.

Mnohí ľudia si myslia, že princ Harry je poriadne drzý a neváži si, čo chcel Karol urobiť. Niektorí však zastávajú názor, že ako rodič mal právo vyjadriť svoj názor na to, aký darček je pre jeho dcéru vhodný a aký nie.

Najnovšie články