Šokujúci zvrat v seriáli Dunaj, k vašim službám. Život tejto obľúbenej postavy sa zmení v nočnú moru

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza (press)

V seriáli Dunaj, k vašim službám sa chystá nečakaný zvrat. Nielenže sa diváci dočkajú toho, na čo najviac čakajú, ale výrazne sa zmení aj osud jednej z obľúbených postáv.

Ako informuje portál MediaBoom, Markíza pripravuje vyvrcholenie záhady so sériovým vrahom. Jeho vyčíňanie sledujú od začiatku roka a už budúci týždeň nielenže zistia jeho identitu, ale uvidia ho aj za mrežami. Kým však k tomu dôjde, jeho ďalšou obeťou sa stane jedna z divácky najobľúbenejších postáv.

Foto: TV Markíza (press)

Jej život sa zmení na nočnú moru

Petra Dubayová stvárňuje postavu Evy, ktorá v súčasnosti bojuje za to, aby získala späť svojho synčeka. S Jankom úplne stratí kontakt po tom, ako Klausovci zmenia opatrovateľku, no netuší, že tou novou sa stala Ester, ktorú stvárňuje Veronika Lackovičová. Ester je jej sokyňou v láske o Dávida, ktorého hrá Jakub Jablonský, a vyvolá medzi Jakubom a Evou hádku. Ester totiž zariadila tajné stretnutie synčeka Janka s Dávidom a Eve o tom nepovedali.

Zatiaľ čo táto láska zažíva krízu, Evu sa snaží získať básnik Valerián Furdek. V novinách nechá publikovať úryvok z básne, ktorú jej napísal a prekvapí ju sľubom, že báseň zhudobní a Eva ju naspieva. Ona je šťastím bez seba, keďže si neuvedomuje, že to robí zo sebeckých dôvodov až kým ju pobozká.

Krátko po nevyžiadanom bozku sa však mladá speváčka stráca bez stopy a v prázdnej uličke sa stáva obeťou maniaka. Našťastie, v jej prípade má jej únos a omráčenie šťastný koniec. Eva tak môže pomôcť polícii identifikovať vraha a konečne nastoliť v Dunaji spravodlivosť.

Najnovšie články