Známa slovenská speváčka čelí poznámkam na jej váhu, myslia si, že je tehotná. Pre kritikov má jasný odkaz

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Mamba Dasha)

Známa slovenská speváčka a herečka sa neustále snaží udržiavať vo forme a pridáva momenty zo svojho života aj na sociálne siete. V súčasnosti jej váha ukazuje o čosi viac ako predtým a všimli si to aj jej sledujúci, ktorí sa jej na to rozhodli opýtať nie práve taktným spôsobom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčka Mamba Dasha, ktorú môžete vidieť najmä na divadelných doskách, je dlhoročnou partnerkou herca Tonyho Poruchu. Pár má spoločného synčeka Manola, ktorý je pre rodičov veľkou oporou a je vidieť, že si spoločný život užívajú naplno. Mamba a Tony sú tiež skvelými parťákmi, keď ide o šport a cvičenie. Navzájom sa podporujú a spoločne sa udržiavajú vo forme. A hoci je zrejmé, že speváčka sa udržiava vo forme a zameriava sa na zdravý životný štýl, stále sa nájdu ľudia, ktorí sa rozhodnú okomentovať jej postavu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tony Porucha (@tonyporucha)

Chce vedieť, či je tehotná

Mamba sa na sociálnych sieťach bežne ukazuje nenalíčená a nebojí sa ukazovať realitu takú, aká je. Na jeden takýto príbeh jej odpovedala žena, ktorá sa rovno rozhodla speváčky opýtať, že či to, že pribrala, znamená, že je tehotná.

Najnovšie články