Obľúbená herečka radikálne zmenila účes a fanúšikovia sú prekvapení: Ide o kampaň svetoznámej značky

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (emmawatson)

Slávny krátky účes Emmy Watson je späť. Pre krátke vlasy sa rozhodla na uvedenie novej dámskej vône pre značku Prada.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Metro, hviezda z filmov o Harrym Potterovi opäť ukázala pixie strih, hoci mnohí ľudia sú zvyknutí na dlhé vlasy. V kampani sa ukázala v jednoduchom krátkom strihu v hodvábnom tope bez rukávov a výraznými náušnicami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prada (@prada)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson)

Kampaň si sama zrežírovala

„Keď ma Prada požiadala, aby som sa stala tvárou ich novej kampane na vôňu, opýtala som sa, či by som ju mohla režírovať. Takto to dopadlo… nemôžem sa dočkať, až sa podelím o túto formu môjho umenia a tvorby. Nikdy by som to nedokázala bez tímu spolupracovníkov. Ďakujem za váš čas, odhodlanie, talent a vášeň. Môj režisérsky debut a najnovšia vôňa Prada už čoskoro,“ vyjadrila sa Emma.

Značka pracuje na udržateľnosti

Dodala tiež, že je pre ňu potešením reprezentovať vôňu s takým hlbokým filozofickým konceptom a iniciatívami v oblasti udržateľnosti spôsobom, ktorý je skutočný a relevantný. Mnohé herečky spolupracujú s Pradou, pričom sa zameriavajú na zlepšenie udržateľnosti značky a praktík zverejňovania informácií.

Emma je tiež aktivistkou za práva žien a v roku 2014 bola vymenovaná za veľvyslankyňu dobrej vôle OSN pre ženy. Taktiež pomohla spustiť kampaň OSN pre ženy HeForShe za podporu rodovej rovnosti.