Prešlo len pár mesiacov a z pásu zhodila 20 centimetrov. Známa Slovenka sa pochválila postavou, budete prekvapení, ako to dokázala

Dana Kleinová

Foto: Instagram (domicibulkova)

Každý mesiac oslavuje ďalší úspech v rámci svojej diéty a cvičenia a inak tomu nie je ani teraz. Vyzerá to tak, že na vysnívanú váhu sa dostane ešte skôr, ako čakala. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Odkedy Dominika Cibulková začala rapídne chudnúť, prešlo už takmer pol roka. To, že sa jej to úspešne darí, predviedla už na viacerých akciách v obtiahnutých šatách, ktoré zvýraznili jej nové krivky a najväčšiu zmenu pozorovať najmä na jej páse. V ňom stratila neskutočných 20 centimetrov a ešte nie je na konci svojej cesty za chudnutím.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Opäť spravila výrazný pokrok

Ako povedala ešte vo videu z konca marca, podarilo sa jej schudnúť už 16 kíl, a to za necelých päť mesiacov. Odvtedy však prešli ďalšie dva týždne a Dominiku čakalo ďalšie veľké váženie. S výsledkami sa podelila v príbehu na sociálnej sieti. „- 20 cm z pásu a ešte sme neskončili. Som rozbehnutá a dotiahnem to do konca, kamoši, aj keby čo bolo,“ napísala k výsledkom odhodlaná športovkyňa.

Dominika zároveň priznala, že momentálne váži rovnako, ako keď chudla po prvom pôrode, no tentoraz je odhodlaná schudnúť ešte viac. Už jej tak chýba len 6 kíl k tomu, aby sa dostala na svoju vysnívanú váhu a bola v rovnakej forme ako kedysi, keď ešte hrávala tenis. Už teraz je však na nej vidieť obrovskú premenu, ktorou si prešla a schudnuté kilá jej vidno nielen na postave, ale tiež na tvári, ktorá je o poznanie chudšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Najnovšie články