Na obrazovky sa vracia známa relácia TV JOJ. Už čoskoro možno Vilo zaklope aj na vaše dvere

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Vilo Rozboril)

Najprv sme ho sledovali na Markíze, kde sľuboval Modré z neba, dnes známy moderátor už patrí pod záštitu TV JOJ a je z toho V siedmom nebi. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje samotná televízia JOJ, už čoskoro sa do ich vysielacieho programu opäť vráti známa relácia V siedmom nebi, ktorú moderuje Vilo Rozboril. Oznámili to v oficiálnom článku: „Obľúbená rodinná relácia V siedmom nebi sa opäť vráti na televízne obrazovky, aby mohla pomáhať tam, kde je to potrebné. Prostredníctvom televíznych obrazoviek sme za niekoľko rokov zaklopali na dvere mnohých úžasných hrdinov a budeme v tom pokračovať!“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vilo Rozboril (@vilorozboril)

Chcú znova pomáhať

TV JOJ zároveň spustila výzvu a chce, aby jej ľudia posielali návrhy, koho by mal Vilo spolu so štábom navštíviť.

„Ak poznáte rodinu, ktorá sa ocitla v neriešiteľnej životnej situácii a chceli by ste jej pomôcť – napíšte nám. Ak poznáte zdravotne znevýhodneného človeka, ktorý by chcel podať unikátny športový alebo umelecký výkon a sám to nedokáže – napíšte nám. Ak poznáte šikovné dieťa, ktorého talent sa nedá rozvíjať kvôli nevyhovujúcim rodinným podmienkach – napíšte nám. Pomôžme im splniť ich sny. Spolu to dokážeme!“ odkazuje TV JOJ.

Nie je ešte známe, kedy sa začne relácia vysielať, no televízia potvrdila, že Vilo je pripravený rozcestovať sa spolu so štábom po Slovensku, aby mohli pomáhať.

Najnovšie články