Slovenská herečka si dala pauzu od alkoholu. Oficiálne oslávila rok abstinencie

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Kristína Svarinská)

Známa slovenská herečka sa rozhodla prestať piť alkohol. Toto rozhodnutie učinila presne pred rokom a teraz sa pochválila svojím úspechom. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Televízna herečka Kristína Svarinská oslavuje rok bez alkoholu. V príspevku otvorene priznala, aké to pre ňu bolo a ako sa cíti teraz, poukazujúc na to, že za všetkým je jej pevná vôľa. Zároveň odkázala, že každý dokáže to, čo chce, no musí ísť na to svojím tempom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Rozhodla sa vyzvať samu seba

Kristína o svojom úspechu informovala na sociálnej sieti. Pridala fotografiu, ktorú už na svojom profile raz má, no ako píše, tentoraz bude mať táto fotografia iný rozmer. Je totiž ukážkou toho, koľko sa toho môže za rok zmeniť, ak vyzvete samého seba.

„Pred rokom som si dala svoj osobný challenge – rok bez alkoholu. Byť high on life ako sa hovorí. A tak vám poviem, never been better!“ píše Kristína, ktorá sa podľa jej slov nikdy necítila lepšie.

„Cez všetky otázky prečo som sa tak rozhodla som dospela k tomu, že to je úplne jedno. Deep down som sa rozhodla a nechala sa unášať svojou pevnou vôľou. A dobre som urobila. Kamoši, každý si žime podľa seba, hlavne to robme vedome a naplno. Pozerám sa na ten rok a ďakujem všetkým mojim, čo mi dali support. Je mi štastne. Čo bude ďalej? No predsa ŽIVOT at its finest,“ prezradila herečka, ktorá sa rozhodla si užívať život a našla v ňom radosť aj bez omamných látok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Chce to len čas

Mladá herečka sa zároveň rozhodla venovať pár slov svojim fanúšikom a povzbudiť ich v ich ceste životom.

„Jediný reminder asi len, že buďme k sebe láskaví a dovoľme si vziať všetok čas sveta, ktorý potrebujeme. Na radosť. Na smútok. Na šťastie. Na bolesť. Na healing. Na living to the fullest. A nezabudnime, že každý máme ten svoj čas nastavený inak. Posielam vám lásku a ďakujem, že sa tu so mnou hráte,“ uzavrela Kristína.

V komentároch sa jej hneď nakopili gratulácie a prejavy podpory. Medzi komentujúcimi sa dokonca objavila aj Kristína Tormová, ktorá už tiež 5 rokov nepije a potvrdila jej slová. Napísala: „Ja už 5 rokov a som si za to nekonečne vďačná.“

Najnovšie články