Prezidentka Zuzana Čaputová zažiarila v nových šatách od obľúbeného slovenského návrhára. Takto ocenila osobnosti

Hyriaková Kristína

FOTO TASR - Pavel Neubauer

Hoci funkcia prezidentky Slovenskej republiky nespočíva v tom, že má udávať módne trendy, vzhľadom na to, že reprezentuje našu krajinu, je dôležité, aby tomu zodpovedalo aj jej oblečenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Zuzana Čaputová už dlho počas vykonávania funkcie prezidentky dokazuje, že má dobrý módny vkus, preto sú jej outfity často sledované a chválené. Hoci si vyslúžila za svoje oblečenie aj kritiku, nakoniec sa aj tak väčšina zhodne na tom, že outfit mala vybraný vhodne a primerane danej príležitosti.

FOTO TASR – Pavel Neubauer
FOTO TASR – Pavel Neubauer

Outfity jej tvorí obľúbený návrhár

Outfity jej väčšinou tvorí obľúbený slovenský návrhár Boris Hanečka. Výnimku netvorilo ani udelenie štátnych vyznamenaní 25 osobnostiam. Hoci prezidentka často aj na takéto akcie volí „recyklované“ šaty, ktoré už na sebe predtým mala, teraz išlo o novinku a čierne šaty s bielym lemovaním mali úspech.

FOTO TASR – Pavel Neubauer

Ľudia sú kritickí

Podobne na tom bol aj ďalší outfit počas stretnutia s prvou dámou USA Jill Biden, kedy na sebe mala biele šaty, cez ktoré si dala zelené sako. Napriek tomu, že sú ľudia citliví na to, keď sa na Zuzane Čaputovej hodnotí outfit, je dôležité poznamenať, že šaty, ktoré si vyberie, majú často skrytý význam, o ktorý sa stará práve návrhár Boris Hanečka. Vidieť sme to mohli aj počas návštevy pápeža Františka, kedy už v sebe aj zvolená farba šiat niesla odkaz.

Najnovšie články