Princ Harry a Meghan to poriadne schytali. Teraz nedostali pozvánku na svadbu, dôvod vás dostane

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Princ Harry a Meghan dostali ďalšiu ranu. Tentoraz nedostali pozvánku na svadbu ich blízkeho priateľa a krstného otca princa Archieho. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa The Times to hovoria zdroje blízke kráľovskej rodine. Dôvodom, prečo nedostali pozvánku na svadbu, je vraj to, že by pokazili zábavu. Princ Harry a Meghan Markle to majú poriadne nahnuté. Odkedy Harry zverejnil knihu, kde ostro opísal vzťahy medzi ním a zvyškom kráľovskej rodiny, takmer všetci ich odpísali.

Nečakali, že prídu o blízkeho priateľa

Určite však nečakali, že prídu aj o takého blízkeho priateľa, ako je Hugh Grosvenor, krstný otec ich syna Archieho. Kým v tomto roku sa najprv vo veľkom hovorilo o tom, že Meghan a Harry sa rozvádzajú, neskôr sa od nich začali dištancovať aj ďalší priatelia, ako sú napríklad Beckhamovci.

Foto: profimedia

Nechce mať s nimi nič spoločné?

Teraz s nimi podľa zdrojov nechce mať nič spoločné krstný otec princa Archieho a zároveň aj princa Georga. Harry a Meghan neboli pozvaní na svadbu vojvodu z Westminsteru s Oliviou Henson, ktorá má byť veľkou udalosťou. Svadba sa má konať v júni budúceho roka, Sussexovci však neprídu. Dôvodom je, že by mohli pokaziť zábavu.

„Hugh je blízkym priateľom Williama aj Harryho, ktorý má s oboma výnimočný vzťah. Chcel by, aby sa uzmierili, no tiež vie, že nie je pravdepodobné, aby sa tak stalo ešte pred jeho svadbou. Chcú, aby svadba prebehla bez nepríjemností a vyhnúť sa tak všetkému, čo by ich deň mohlo pokaziť,“ povedal zdroj.

Najnovšie články