Za susedov môžete mať princa Harryho a Meghan Markle. Svetoznáma herečka Gwyneth Paltrow prenajíma svoj dom

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Gwyneth Paltrow)

Herečka sa rozhodla na jednu noc prenajať svoj dom pre hostí. Vďaka spolupráci s Airbnb sa tak bude môcť jeden šťastný fanúšik zadarmo ubytovať u známej celebrity. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše DailyMail, svetoznáma herečka Gwyneth Paltrow sa rozhodla umiestniť svoj dom pre hostí na stránku Airbnb a umožniť tak jednému šťastnému fanúšikovi a jeho hosťovi, aby si na jednu noc skúsili, ako žijú celebrity a stali sa jej susedmi. Jej ekologicky vytvorená vila v Montecito, ktorá ju stála takmer 5 miliónov dolárov, sa navyše nachádza v susedstve ďalších známych osobností, ako sú Ellen DeGeneres, Oprah Winfrey a, samozrejme, princ Harry a Meghan Markle.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Chce spraviť svet menej osamelým

50-ročná hviezda oznámila partnerstvo prostredníctvom sociálnych sietí, kde zdieľala video s prehliadkou jej domu pre hostí a pozvala ľudí, aby sa tam na jednu noc ubytovali. Gwyneth prezradila, že s Airbnb mali tento nápad ako spôsob, ako urobiť svet menej osamelým a ľudí menej izolovanými od komunít.

Možnosť zarezervovať si ubytovanie bude zverejnená 15. augusta na webovej stránke Airbnb.

Gwyneth s manželom kúpili vilu za takmer 5 miliónov dolárov a prešla si spolu so zvyškom pozemku rozsiahlou rekonštrukciou. Dnes je na pozemku nainštalovaných 60 solárnych panelov, vysadené nové stromy, urobený nový bazén olympijských rozmerov, opravená príjazdová cesta a nechýbajú ani dva domy pre hostí. A práve jeden z nich bude umiestnený na Airbnb.

Šťastný hosť sa tak stane susedom Gwyneth a 2 dni sa s ňou bude deliť o pozemok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Najnovšie články