Reakcia princa Harryho mnohých ľudí zaskočila: Takto odpovedal na otázku, či sa vzdajú titulov

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Kráľovná Alžbeta odovzdala titul vojvodu a vojvodkyne Harrymu a Meghan v deň ich svadby v roku 2018. Teraz však dostal princ Harry ostrú otázku a síce, prečo sa titulov nevzdá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál People informoval o tom, že v rozhovore sa Anderson Cooper princa Harryho opýtal, prečo sa ešte stále nevzdali titulov vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu. Princ Harry teraz absolvoval niekoľko rozhovorov v súvislosti s propagáciou knihy Spare. Harry a Meghan v roku 2020 odstúpili od povinností kráľovskej rodiny.

Foto: profimedia

Prídu o tituly

Neskôr absolvovali rozhovor u Oprah Winfrey a neskôr zase dokument na Netflixe. Oboje vyvolalo mieru kontroverzie. Neustále však svoje tituly vojvodu a vojvodkyne používajú a Anderson sa ho opýtal, prečo to tak je. „Prečo sa teda tých titulov nevzdáte?“ spýtal sa ho. Na to Harry odpovedal: „A čo by sa tým zmenilo?“ reagoval Harry.

Snažili sa o súkromie

Anderson poukázal na to, že podľa mnohých ľudí bolo v poriadku, že chceli odísť z kráľovskej rodiny a presťahovať sa preč, ale nechápu, prečo dávajú rozhovory a hovoria o takých súkromných veciach. „Vždy, keď sme sa snažili o súkromie, došlo k únikom informácií, podsúvaniu príbehov proti mne a mojej manželke.“

Foto: profimedia

Povedal tiež, že za šesť rokov sa snažil robiť všetko preto, aby sa mohol dostať bližšie k svojej rodine a nikdy to nemuselo dôjsť do tohto bodu, ktorý prišiel teraz. „Skončilo sa to tak, že som zo strachu o naše život utiekol z rodnej krajiny s manželkou a synom. Možno by to dopadlo inak,“ povedal.

Najnovšie články