Táto spoločnosť vám zaplatí za to, že dáte výpoveď a budete cestovať po svete. Stačí splniť jednu podmienku

Zuzana Fulopova

Ak sa cítite v poslednej dobe prepracovaní, alebo si len potrebujete oddýchnuť, tak spoločnosť STöK Cold Brew Coffe má pre vás super ponuku. Čo by ste povedali na to, že by vám dala 30 000 dolárov (v prepočte okolo 27 095 euro) na cestovanie? Ako informoval portál Metro, stačí splniť iba jednu podmienku.

Foto: pixabay

Milovníci kávy pozor!

Ranná káva je ten pravý štartér do pracovného dňa. Ale čo keby vám jedna šálka kávy mohla odštartovať úplne iný život? Ak milujete kávu a aj radi cestujete, tak tejto ponuke určite neodoláte. Americká spoločnosť STöK Cold Brew Coffe, ktorá sa špecializuje na výrobu studenej kávy ponúka 30 000 dolárov (v prepočte okolo 27 095 euro) až trom šťastlivcom. Môžu si tak splniť svoje cestovateľské sny výmenou za tento balík peňazí a za to, že si zoberú pár týždňov voľna z práce.

Foto: pixabay

Aké sú podmienky?

Tí, ktorí si chcú oddýchnuť od práce musia byť k dispozícii dva týždne v časovom rozmedzí medzi 1. októbrom a 15. decembrom 2019. Všetko čo musíte urobiť, je zachytávať vašu cestu na sociálnych sieťach prostredníctvom fotiek a videí cez hashtag #SToKYourDreams.  Spoločnosti stačí napísať zhrnutie čo robíte, čím sa živíte a váš najväčší sen, ktorý by ste si splnili za 30 000 dolárov.

Peniaze sa rozdelia medzi troch výhercov a to 10 000 dolárov (okolo 9 031 eur) ako štipendium a 20 000 dolárov ( okolo 18 063 eur) na pokrytie nákladov vašej cesty.  Tak neváhajte a napíšte čím skôr! Viac o podmienkach tejto súťaže sa dočítate TU.

0
Komentovať