Zuzana Smatanová prehovorila o najťažšom období jej života. Pre všetkých má dôležitý odkaz

Dana Kleinová

Foto: Instagram (zuzanasmatanova)

Známa slovenská speváčka sa otvorila a prehovorila o najnáročnejšom období v jej živote. Svoj boj vložila do nového albumu, ktorý podľa jej slov vyrozpráva jej príbeh. 

Článok pokračuje pod videom ↓

39-ročná speváčka Zuzana Smatanová prehovorila o svojom duševnom zdraví. A hoci mu venovala niekoľko príspevkov na sociálnych sieťach a o svoje myšlienky sa podelila aj v známom podcaste, najlepšie svoj príbeh opísala tak, ako to vie len speváčka – prostredníctvom hudby.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Smatanová (@zuzanasmatanova)

Život nekončí

O svojej náročnej ceste prehovorila Zuzana už predtým. Konkrétne to bolo k Svetovému dňu prevencie samovrážd. Pridala fotografiu, na ktorej má na ruke nakreslenú bodkočiarku ako znak toho, že život nekončí, ale pokračuje. K príspevku napísala: „Včasnou pomocou odborníkov sa dá úplne vyliečiť z depresie a ďalej plnohodnotne pokračovať v živote. Ja sama mám s tým osobnú skúsenosť a dnes som hrdá na seba, že som zabojovala.“

Speváčka zároveň využila svoju platformu na sociálnej sieti, aby povzbudila svojich fanúšikov, aby sa nebáli vyhľadať odbornú pomoc.

Tam však jej podpora a úprimnosť nekončia. Zuzana chystá album, ktorý vyjde 30. októbra a podľa jej slov vyrozpráva jej príbeh. A práve na tomto albume sa nachádza aj skladba „Sľúb, že prežijem“, ktorá odhaľuje viac z jej boja s vyhorením a depresiou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Smatanová (@zuzanasmatanova)

Bojovala s depresiou

Najnovšie články