Jeden z najkrajších mužov sveta zmenil účes a fanúšikovia sú nadšení. Dôvod, prečo to urobil, vás prekvapí

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Jason Momoa sa pustil do „nových začiatkov“ tým, že si oholil vlasy. Urobil to, aby pomohol životnému prostrediu. Video zverejnil na svojom Instagrame.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál CNN, Jason Momoa vysvetlil, že si ostrihal vlasy, aby upozornil na plasty na jedno použitie. Vo videu povedal, že ho nebaví používanie plastových fliaš či vidličiek. Herec, ktorý je známy hlavne z filmu Aquaman či Duna vo videu tiež povedal, že nikdy necítil vietor na hlave, až keď si ich oholil.

Urobil to, aby upozornil na plasty

„Plastové vidličky, všetko, čo ide do našej zeme, do nášho oceánu. Práve som tu na Havaji a keď vidím veci v našom oceáne, je to veľmi smutné,“ povedal. Zároveň svojich sledovateľov poprosil, aby mu pomohli odstrániť plasty na jedno použitie, pričom povedal, že plastové fľaše sú smiešne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

„Tak na nové začiatky, aloha. Buďte lepší v ochrane našej pôdy a oceánov. Musíme odstrániť jednorazové plasty z našich životov a z našich morí. Plastové fľaše, plastové tašky, obaly, riad a to všetko.“ V roku 2019 spôsobil Jason Momoa podobný rozruch, keď si oholil fúzy.