Otecko ukázal, ako prejavuje lásku svojmu synovi, schytal dávku kritiky. Mnohí jeho správanie označili za nevhodné

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (tom_leeds)

V dnešnej dobe je veľmi ťažké vychovávať dieťa bez toho, aby ste niekoho iného nešokovali. Rodičia to majú ťažké, keďže vždy sa nájde niekto, kto ich správanie skritizuje. Svoje o tom vie aj tento starostlivý otecko.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside, otecko dal svojmu 5-ročnému synovi pusu na ústa a ľudia na sociálnych sieťach sa do neho poriadne pustili. Všetko sa začalo tým, keď otecko Tom vo videu ukázal, ako svojmu synovi dáva malý bozk na pery. Kým mnohí ľudia mu napísali, že je to veľmi milé a je správne takto prejavovať deťom lásku, iní mali opačný názor. Tom mal preto potrebu sa obhajovať.

@tom_leeds Replying to @Malpihon thank you! they are real, no filters here. #fyp #foryou #foryoupage #xyzbca #xuhuong ♬ original sound – Tom

Z kritiky si nič nerobí

Vyjadril svoje znepokojenie voči divákom, ktorým to prekážalo. „Budem bozkávať svojho syna, svoje päťročné dieťa na pery tak dlho, ako to budem považovať za potrebné, a tak dlho, ako mi to dovolí. Ľúbim ho a je to môj najlepší kamarát,“ povedal. Vysvetlil tiež, že vie, že jeho syn od neho zrejme čoskoro nebude potrebovať tento typ náklonnosti, a tak si bude jeho lásku užívať čo najdlhšie.

@tom_leeds Replying to @teresa02garcia ah jheez. #fyp #foryou #xyzbca #xuhuong #fypシ ♬ original sound – Tom

Rovnako to má aj David Beckham

Niekto poznamenal, že bozkávať deti na pery znamená, že na ne môžete preniesť infekciu či baktérie, toto však absolútne neriešia. Otecka táto poznámka pobavila, pretože je podľa neho jasné, že keď je chorý, nebude svojmu synovi dávať pusu. Aj známe osobnosti sú pod paľbou kritiky, keď dávajú svojim deťom bozk na ústa. Veľmi často sa takto púšťajú aj do známeho futbalistu Davida Beckhama, ktorý si však z takýchto poznámok ťažkú hlavu nerobí.

Najnovšie články