Neuveriteľná premena Dominiky Cibulkovej. Chudnutie sa vyplatilo, pozrite sa, ako teraz vyzerá

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Začala s rapídnym chudnutím a ukázala prvé výsledky. Hoci je zatiaľ rozdiel len pár kíl, známa športovkyňa vyzerá skvelo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál ŠPORT24, bývalá tenisová hviezda Dominika Navara Cibulková sa objavila na udalosti Tenista roka, kde odovzdala ocenenie pre najlepšie juniorky. Ona sama toto ocenenie v minulosti hneď niekoľkokrát vyhrala, a tak nie div, že chcela na tejto udalosti vyzerať čo najlepšie. To sa jej, samozrejme, podarilo a hoci neprešiel ani mesiac, odkedy začala s prísnou diétou a s cvičením, nedá sa poprieť, že vyzerala skvelo.

Foto: Instagram (domicibulkova)
Foto: Instagram (domicibulkova)

Postarali sa o ňu odborníci

Dominika sa pri tejto príležitosti vložila do rúk odborníkov, či už šlo o jej outfit, vlasy alebo líčenie a výsledok je naozaj famózny. Bývalá tenistka totiž stavila na klasiku a opäť dokázala, že v čiernej vyzerá ozaj luxusne. O vlasy a mejkap, ktoré boli jednoduché, no o to viac pôsobili elegantne, sa jej postarala vizážistka Eliška Matejková a o celkový vzhľad sa postaral Andrej Kusalík, ktorý očividne presne vie, čo krásnej blondínke pristane.

A, samozrejme, o super postavu sa postarala samotná Dominika, ktorá, ako sme vás informovali v článku, zvládla už po dvoch týždňoch zhodiť celé tri kilá.

Najnovšie články