Zverejnili najhoršie mená, aké môžete dať svojmu dieťaťu. Takto by ste sa nechceli volať ani za trest

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Rodičovská stránka odhalila tie najmenej populárne detské mená a vyvolala na internete poriadny rozruch. Podľa mnohých sú to tie najhoršie mená, ktoré by ste svojmu dieťaťu mohli dať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Ladbible, zahraničná rodičovská stránka s názvom „Emma´s Diary“, ktorá poskytuje rady pre rodičov aj pre tehotné ženy, zverejnila najnepopulárnejšie detské mená. Na vrchole rebríčka neobľúbenosti sú Cletus, Danger, L’Oreal Boomquifa, Elizabreath a Spartacus.

Foto: pikist

Čo hovoríte na tieto mená?

„Dali sme dohromady zoznam mien, ktoré boli označené za najhoršie, ktoré by ste mohli dať svojmu dieťaťu. Pamätajte však, ak to meno milujete, nezáleží na tom, čo si myslia iní ľudia. Tento zoznam vás má pobaviť a nie uraziť,“ napísali na stránke.

Matka a dieťa/Foto: unsplash

Mnohí ľudia len krútia hlavou

Ako najhoršie mená stránka označila Aliviyah, Apple, Appaloosa a Arabella. V zozname sa objavili aj Inspektor, Jedi, Anous, Champ, Beberly, Chardonnay a Vejonica. Na stránku niekto tiež napísal: „To nikto rodičom nepovedal o tom, ako bude ich dieťa šikanované?“ Zaujímavosťou je, že na tento zoznam pridali aj meno Tracy, Chandler, Lana či Justin, ktoré neznejú až tak zle.

„Nemôžem uveriť, že by takto niekto so zdravým rozumom nazval svoje dieťa. To vážne niekto pomenuje svoje meno Lucifer alebo Spartacus?“ Väčšina mien bola skritizovaná a označená za skutočne nevhodné.

Čo si myslíte o týchto menách vy?

Najnovšie články