Keď prišla o otca, mala len dva roky. Dcéra zosnulého herca Heatha Ledgera má už 17 rokov a je jasné, na koho sa podobá

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

17-ročná Matilda Ledger je dcérou dvoch hercov, austrálskych hviezd Heatha Ledgera a Michelle Williams. Vyrastala však na farme mimo centra pozornosti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, Matildu je počas posledných rokov vidieť len zriedka, pretože jej mama chce, aby žila obyčajný a reálny život, kým vyrastá. Nedávno Matildu videli v New Yorku a je jasné, že sa veľmi podobá na svojho otca, ktorý tragicky zomrel v roku 2008, keď mal 28 rokov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Heath Ledger (@heath.lledger)

Matilda mala len dva roky

Heath zomrel po predávkovaní drog a nechal tu po sebe Matildu, ktorá mala v tom čase len dva roky. Michelle sa po jeho smrti rozhodla stiahnuť Matildu z centra pozornosti. Heath bol v tom čase na vrchole svojej kariéry a z tragédie sa nevedeli spamätať fanúšikovia, ale v prvom rade jeho rodina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ✨THE WEBNEWS (@the_webnews)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chloe (@glamrocksixx)

Vyrastala mimo pozornosti médií

Po smrti svojho partnera sa Michelle rozhodla, že bude vychovávať Matildu mimo Hollywoodu a odišli spolu na opustený ranč, kde strávili šesť rokov. Neskôr sa rozhodla, že sa opäť vráti k herectvu. Napriek tomu stále obe žijú mimo pozornosti médií a sociálnych sietí. Matilda sa však o svoju budúcnosť nemusí obávať. Po Heathovi zdedila značný majetok a síce sumu viac ako 16 miliónov dolárov.

Michelle a Matilda majú spolu veľmi blízky vzťah. Okrem toho má so svojím súčasným manželom Thomasom Kailom ďalšie dve deti.