Meghan Markle opäť všetkých šokovala. Fanúšikom oznámila správu, ktorú nikto nečakal

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Meghan Markle a princ Harry prišli o lukratívnu zmluvu so Spotify, keď po jednej sezóne ukončili svoj podcast Archetypes. Teraz sa však zdá, že to úplne nezabalili a pokračujú s novou sériou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál People, Meghan mala podpísať zmluvu s Lemonada Media, o čom informovali aj na svojej stránke. Okrem novej série podcastov tiež vojvodkyňa plánuje spustiť novú šou, ktorú bude sama hostiť. Žiadne ďalšie podrobnosti, vrátane názvu projektu, nezverejnili.

Pripojí sa k ďalším ľuďom

„Som hrdá, že sa teraz môžem podeliť o to, že sa pripájam k skvelému tímu v Lemonade, aby som pokračovala vo svojej láske v podcastovaní. Schopnosť podporiť spoločnosť založenú ženami so zoznamom podcastov, ktoré nútia k zamysleniu, je fantastický spôsob, ako sa vrhnúť na rok 2024. Na našom pláne znovu vydávať Archetypes, aby k nim malo prístup viac ľudí, sa pracuje. Veľmi sa teším a som veľmi šťastná, že sa pripojím k rodine Lemonade,“ uviedla vo vyhlásení.

Foto: profimedia

Pripravuje nový seriál

Spoluzakladateľka spoločnosti sa vyjadrila, že je pre ňu pocta, že im Meghan dôverovala natoľko, že chce s nimi spolupracovať. „Meghanin talent ako moderátorky a tvorkyne nemá obdobu a sme nadšení, že s ňou môžeme spoločne vytvoriť nový seriál, ktorý podporuje jej prístup k tvorbe umenia, na ktorom záleží.“ 

Dohodu so Spotify ukončili

Najnovšie články