Sú spolu viac ako 20 rokov, neprajníci sa do nej obúvali kvôli váhe. Pierce Brosnan venoval svojej manželke krásne vyznanie

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (piercebrosnanofficial)

Patria k najstabilnejším párom Hollywoodu. Pierce Brosnan a jeho manželka Keely Shaye sú spolu už viac ako 20 rokov a ich láska každým rokom rastie. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Tyla je Pierce Brosnan ženatý s Keely Shaye už od roku 2001, majú spolu dvoch synov, Dylana a Parisa. 70-ročný Pierce pri príležitosti 60. narodenín svojej manželke daroval 60 červených ruží. Zdieľali tiež krásnu fotografiu s kyticou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial)

Krásne vyznanie

„Šesťdesiat ruží pre moje hnedooké dievča k jej 60. narodeninám. Som navždy šťastný a požehnaný, že som tam sedel, keď si jedného dňa skoro ráno zašla za roh v Cabo San Lucas,“ napísal. Pár oslávil výročie svadby minulý mesiac. Zosobášili sa v Ballintubber Alley v Írsku, sedem rokov po tom, ako sa v roku 1994 stretli v Mexiku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial)

Podelili sa o rôzne fotografie

Keely sa podelila o sériu fotografií z ich špeciálneho dňa a svojmu mužovi napísala, že mu ďakuje za to, že bol vždy pripravený na dobrodružstvo menom život. Iskry už lietali v deň ich zoznámenia, Kelly priznala, že bola nadšená, keď sa s ním prvý raz stretla a zistila, aký je očarujúci. Nazvala ho vysokým, tmavým, pekným a s iskrou v očiach.

Aké je tajomstvo ich manželstva?

Najnovšie články