Svetoznáma herečka sa ukázala v plávkach. Má po 70, no telo by jej mohla závidieť nejedna žena

Dana Kleinová

Foto: Instagram (janeseymour)

Známa herečka bola vždy známa nielen pre jej herecký talent, ale tiež úchvatný vzhľad a postavu. To sa nezmenilo ani po sedemdesiatke, čo dokazujú aj jej najnovšie zábery v plavkách. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše FOXNEWS, Jane Seymour môžu diváci poznať ako postavu Solitaire z Bondovky Žiť a nechať zomrieť, či z televíznych obrazoviek, na ktorých sa roky objavovala ako Doktorka Quinnová. Najnovšie sa britská herečka angažuje v seriáli Harry Wild a ukazuje tak, že ani v jej pokročilom veku jej kariéra nekončí. Za jej hereckou kariérou nezaostáva ani jej postava, na ktorej tiež ledva vidieť známky starnutia.

Foto: Instagram (janeseymour)

Ukázala fotky z dovolenky

72-ročná herečka sa na svojom instagrame podelila o fotky z dovolenky. V slnečnej Kostarike žiarila šťastím a okrem svojho úsmevu neskrývala ani svoju štíhlu postavu. Pridala hneď niekoľko fotiek v jednodielnych plavkách, ktoré vyzdvihovali jej dlhé nohy a úzky pás.

To si, samozrejme, všimli aj jej fanúšikovia, ktorí sa okamžite nahrnuli do komentárov.

Jedna komentujúca napríklad napísala: „What an appearance! You are really a feast for the eyes!“ Vo voľnom preklade to znamená: „Tak toto je vzhľad! Si naozaj pastva pre oči!“ 

Ďalší fanúšik sa ihneď pridal a napísal:Still so sexy and classy,“ v preklade „Stále tak sexy a elegantná.“ 

Foto: Instagram (janeseymour)

Najnovšie články