Mnohí hovoria, že palác tají, ako je na tom v skutočnosti Kate. Krok princa Williama vyvolal u mnohých ľudí obavy

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

V posledných dňoch vznikli obavy, ako je na tom v skutočnosti zdravotne Kate Middleton. Mnohí ľudia si totižto myslia, že palác zahmlieva a že reálne je na tom oveľa horšie. Tieto dohady podporil aj nečakaný krok princa Williama.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Page Six, princ William sa nedostavil na spomienkovú slávnosť za zosnulého kráľa Konštantína II. na hrade Windsor. Dôvod neprítomnosti princa z Walesu je nejasný, no hovorca Kensingtoského paláca povedal, že Kate Middleton sa darí dobre. William mal predniesť reč, no na poslednú chvíľu zavolal gréckej kráľovskej rodine, aby sa ospravedlnil, že z osobných dôvodov nemôže prísť.

Foto: SITA (Photo by (Chris Jackson/Pool Photo via AP)

Kate sa vraj darí dobre

Kate sa zotavuje doma po operácii a až do Veľkej noci sa nezúčastní žiadneho verejného podujatia. V januári podstúpila plánovaný zákrok a začiatkom tohto mesiaca už začala pracovať z postele. Konštantín zomrel 10. januára 2023 vo veku 82 rokov ako posledný grécky kráľ po prevrate a bol Williamovým krstným otcom. Celé otvorenie nakoniec viedla kráľovná Camilla, pretože kráľ Karol sa ešte stále vyhýba verejným podujatiam počas intenzívnej liečby rakoviny.

Spomienkovej slávnosti sa zúčastnili ďalší členovia rodiny

Najnovšie články