Meghan a Harry majú hlavu v smútku. Z domu v Británii sa majú nadobro vysťahovať, to však nie je všetko

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Meghan a Harry odišli z Británie v roku 2020. Teraz už viac nemôžu odsúvať rozhodnutie kráľa Karola vysťahovať ich z domu Frogmore Cottage.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu People, sa obaja k danej veci postavili ako ku faktu, ktorý musia rešpektovať a nepokúšajú sa rozhodnutie kráľa Karola zvrátiť. Podľa zdroja sú obaja šťastní, že môžu svoje dve deti vychovávať v Kalifornii. Ďalšie zdroje, ktoré sú páru blízke, však tvrdia, že rozhodnutie ohľadom Frogmore Cottage je nešťastné.

Foto: profimedia

Rozhodnutie považujú za nešťastné

Označujú to tak hlavne z hľadiska bezpečnosti, keďže toto miesto vo Windsore bolo útočiskom pre pár a ich deti, trojročného Archieho a ročnú Lilibet, keď prišli na návštevu do Británie. „Môžeme potvrdiť, že vojvoda a vojvodkyňa boli požiadaní, aby opustili svoju rezidenciu vo Frogmore Cottage,“ znelo oficiálne vyhlásenie.

Foto: Instagram (alexilubomirski)

Pozvánku na korunováciu dostali

Podľa ďalších správ Karol údajne plánuje do rezidencie presťahovať svojho brata, princa Andrewa. Meghan a Harry podľa informácií o tomto kroku kráľa Karola vedeli ešte predtým, než svetlo sveta uzrela kniha Spare. Dvojica žila vo Frogmore Cottage od roku 2019 do 2020. Presťahovali sa tam z Nottingham Cottage, ktorá bola na pozemku Kensingtonského paláca v Londýne, krátko pred narodením Archieho.

Foto: TASR archív

Rázne kroky

Kráľovský kritik Robert Lacey tvrdí, že kráľ Karol robí kroky, ktoré kráľovná Alžbeta neurobila a jednoducho nechce sedieť na mieste. Poukázal tiež na to, že má v sebe silu urobiť rozhodnutia, ktoré Alžbeta nedokázala. „Stále nie je jasné či Harry a Meghan prídu na májovú korunováciu.“ Podľa oficiálneho vyhlásenia však pozvánku dostali. Stále sa nevyjadrili či sa jej zúčastnia.

Najnovšie články