Tomáš Bezdeda ukázal tvár synčeka a fanúšikovia sú nadšení. Pozrite sa, na koho sa podobá

Dana Kleinová

Foto: Instagram (tomas_bezdeda)

Je to len pár mesiacov, odkedy sa ich rodinka rozrástla, no malý chlapček rastie ako z vody. Z fotiek na sociálnych sieťach sa na svet díva veľkými modrými očami a fanúšikovia páru sú z neho nadšení. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali v článku, malý Jakub sa rodičom Tomášovi a Ivane Bezdedovcom narodil 20. júna a odvtedy ho stihli už aj pokrstiť. Malý „Jakub z neba“, ako ho rodičia milo nazvali, keď ho privítali na svete, sa dnes na svet díva veľkými modrými očami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Bezdeda (@tomas_bezdeda)

Na koho sa podobá?

Tomáš a Ivana po mesiacoch, kedy pridávali najmä fotografie kočíka, ukázali tváričku ich synčeka. Ivana dokonca jedným časom žartovala, že mať fotografiu bez kočíka, je rarita, čo súvisí aj s tým, že pár je veľmi aktívny a neraz pridávajú fotky z nejakej turistiky či prechádzky v Tatrách, kde, samozrejme, berú aj ich najmenšieho parťáka.

Teraz sa však pochválili fotkami, kde majú malého Jakubka na rukách a Tomáš k týmto fotkám napísal: „Je to náš malý rocker… hm… je to naozaj krásny pocit celoživotného strachu, šťastia a lásky.“

Podobné fotografie pridali na svoje profily obaja rodičia, a fanúšikovia, samozrejme, obom tvrdili, že chlapček akoby im z oka vypadol. Čo si myslíte vy?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Bezdeda (@tomas_bezdeda)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivana Bezdeda (@ivanabezdeda)

Najnovšie články