Najznámejší miliardár sveta oznámil veľkú novinku. Má 92 a bude sa opäť ženiť, toto je jeho snúbenica

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Jeden z najznámejších miliardárov sveta a mediálny magnát Rupert Murdoch sa bude vo svojich 92 rokoch ženiť. Zasnúbil sa po šiestich mesiacoch vzťahu a necelý rok po rozvode so svojou štvrtou manželkou Jerry Hall.

Článok pokračuje pod videom ↓

Jeho piatou ženou sa tentoraz stane 66-ročná Ann Lesley Smith. Rupert povedal, že vie, že toto je jeho posledná manželka. Ako informuje portál NY Post, Ann požiadal o ruku len prednedávnom. „Bol som veľmi nervózny. Bál som sa zamilovať, ale vedel som, že toto bude moja posledná. Som šťastný,“ povedal.

Foto: profimedia

Obaja to považujú za dar

66-ročná Ann Lesley Smith bola manželkou zosnulého country speváka a riaditeľa rádia a televízie Chestera Smitha. „Stretli sme sa vlani v septembri a pre nás oboch je to dar od Boha. Som vdova už 14 rokov. Rovnako ako Rupert, aj môj manžel bol obchodník. Viem hovoriť jeho jazykom a obaja zmýšľame rovnako,“ povedala, pričom dodala, že obaja vedia, že ich čas na tomto svete sa kráti, ale všetci okolo nich sa z ich šťastia a lásky tešia.

Foto: profimedia

Svadbu plánujú tento rok

„Ann a jej manžel vlastnili vinicu a podnikali s vínom. Minulý rok som ju stretol v mojej vinici a trochu sme sa rozprávali. O dva týždne neskôr som jej zavolal… Obaja sa tešíme, že spolu strávime zvyšok našich životov,“ povedal Rupert. Svadbu plánujú koncom leta. Teraz prehľadávajú obchody, aby našli pre Annu vhodné svadobné šaty. Čas trávia cestovaním medzi Kaliforniou, Spojeným kráľovstvom, Montanou a New Yorkom.